Këpucë Fit Signature AW

Photo
Video

Përditësoni koleksionin tuaj të këpucëve me Walkmaxx Fit Signature Aw! Këto këpucë unisex mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj të zyrës ose me veshjet e përditshmërisë tuaj. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-46.

Këpucë Fit Signature AW
4,990 Lekë
3,992 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përditësoni koleksionin tuaj të këpucëve me Walkmaxx Fit Signature Aw! Këto këpucë unisex mund të kombinohen lehtësisht me veshjen tuaj të zyrës ose me veshjet e përditshmërisë tuaj. Të rehatshme dhe të bukura, këto këpucë shumë shpejt do të bëhen nder më të preferuart tuaja. Të disponueshme në numrat: 36-46.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati edhe në përditshmërinë tuaj

Të rehatshëm, por me stil, të gjithë e dinë që këpucët fitojnë gjithëmonë. Këto këpucë të krijuar nga Walkmaxx janë dizenjuar që të kombinohen me gjithçka, nga veshjet e bukura deri tek veshjet e përditshme. Vishini ato për në punë, për pushime, zbavitje, pazar, ose kur dilni me miqtë tuaj - ne jemi të sigurt që këto së shpejti do të kthehen në këpucët që do të dëshironi të vishni çdo ditë.

Të reja dhe të përmirësuara

Fit Signature janë një nga produktet më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Më shumë info rreth linjës Fit

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Zgjidhja perfekte për çdo moshë dhe të dyja gjinitë

Walkmaxx Fit Signature Aw me një dizajn të përshtatshëm për çdo moshë dhe të dyja gjinite. Ne i rekomandojmë ato për të gjithë njerëzit që kërkojnë këpucë të rehatshme, që të duken mirë dhe ndihen mirë për tu veshur në të njëjtën kohë. Ky model është gjithashtu unisex dhe i disponueshëm me ngjyra të buta neutrale që përputhen në mënyrë të përsosur me pothuajse çdo veshje.

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Kafe

 • Walkmaxx Fit Shoes Signature AW

  Blu

Aktivizoni muskujt me shollën e harkuar Walkmaxx

Walkmaxx njihet nga sholla e harkuar - dhe ky model nuk bën përjashtim. Sholla e harkuar është përbërësi kryesor i këtyre atleteve pasi mund të ndihmojë në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë, duke ju inkurajuar të ecni më shumë dhe të numëroni hapat tuaj në telefonin tuaj inteligjent ose orën.

Sholla e harkuar ndihmon në shpërndarjen në mënyrë të barabartë të peshës trupore, e cila siguron amortizimim më të mirë të goditjes- kjo ndihmon në shmangien e disa problemeve të këmbëve, të tilla si ënjtja dhe dhimbjet që lidhen me to.

Sholla e harkuar Walkmaxx imiton të ecurit zbathur dhe të ju ndihmojë të qëndroni të shëndetshëm dhe të njeheni rehat për periudha më të gjata kohore.

Walkmaxx Fit Shoes Signature AW
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Fit Signature AW

36 23,6
37 24,2
38 24,8
39 25,5
40 26,2
41 26,9
42 27,5
43 28,1
44 28,8
45 29,5
46 30,2

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU/fabric
Material: Sholla e brendshme EVA, fabric
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme dark blue, Gri E Errët, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia