Këpucë Fleksibël Black Fit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-88%

Sandale për meshkuj për një stil sa më sportiv dhe për tu ndjerë sa më komod gjatë gjithë ditës. Elastike dhe me ngjitëse për tu përshtatur sa më mirë me këmbën. Me shollën e famshme të harkuar e cila ofron rehati dhe siguri në çdo hap.

Këpucë Fleksibël Black Fit

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandale për meshkuj për një stil sa më sportiv dhe për tu ndjerë sa më komod gjatë gjithë ditës. Elastike dhe me ngjitëse për tu përshtatur sa më mirë me këmbën. Me shollën e famshme të harkuar e cila ofron rehati dhe siguri në çdo hap.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale për këmbët

Është koha për ti thënë lamtumirë flluskave, gishtërinjëve të mbledhur, dhimbjeve të nyjeve, dhimbjeve të këmbëve, këpucëve që ju shtrëngojnë. Këpucët Walkmaxx janë një zgjidhje për shumë probleme që lidhen me këmbët.

Ne ju prezantojmë versionin e përmirësuar të këpucëve Walkmaxx Fit! Rehatia është e pandryshuar, por në kemi përmirësuar këto këpucë:

 • Për më shumë rehati pjesa e sipërme është e zgjerueshme
 • Shollë e harkuar për më shumë rehati
 • Të përshtatshme për të gjitha moshat dhe çdo këmbë
 • Lehtësi për tu veshur

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Të përshtatshme për çdo rast dhe çdo këmbë

Mos u shqetësoni nëse këmba juaj është e gjërë apo e ngushtë (apo këmbët tuaja janë të enjtura nga qëndrimi gjatë në këmbë apo lodhja), këpucët Walkmaxx Black Fit Fleksibël do të përshtaten në mënyre perfekte me formën e këmbës duke siguruar rehati maksimale gjatë gjithë ditës dhe aktiviteteve tuaja ditore: nëse keni dalë për pazar, për një shëtitje, nese do të shkoni në punë, apo aktivitete të ndryshme të cilat mund të ndiqni gjatë ditës.

Investoni për shëndetin duke ecur me këpucët Walkmaxx

Përveç këtij avantazhi që këto këpucë mund të zgjerohen dhe mund të përshtaten me çdo lloj këmbe, ato gjithasthu kanë të gjitha avantazhet e këpucëve të linjës Walkmaxx Fit: sholla e harkuar e përmirësuar e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe përcjell presionin nga nyjet tek muskujt, dhe butësia në pjesën e thembrës për të bërë çdo hap edhe më të lehtë.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Rekomandim:

Këpucët Walkmaxx Fit fleksibel janë të përshtatshme për ata të cilët duan të mbajnë trupin në formë.

Ne jua rekomandojmë:

 • personave të cilët kalojnë shumë kohë pa i hequr këpucët, personave që ju enjten këmbët apo kanë dhimbje këmbësh
 • për personat që duan këpucë të rehatshme
 • për këdo që dëshiron të përjetojë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për këtë që dëshiron të parandalojë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojë qëndrimin dhe forcojë muskujt

Me Walkmaxx ju do të harroni parehatinë dhe dhimbjen. Shijojini në çdo rast, kudo që të shkoni, në punë, për një shëtitje apo aktivitetet e përditshme.

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme PU nubuk
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike, PU
Ngjyrat e disponueshme E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia