Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
SKU: 99-1000225758

Këpucë lekure klasike Fit

Përshkrim I shkurtër

Përmirësoni mënyrën se si dukeni dhe ndiheni me një këpucë të re ikonike prej lëkure Fit. Këpucë lëkure me shollë të harkuar do t'ju çojë kudo. Përmirësimi i ekuilibrit, qëndrimit dhe tonifikimit të muskujve nga dita në ditë, duke ju mbajtur në formën më të mirë. Pjesa e mesme novatore siguron butësi dhe rehati ndërsa fundi i shtuar i gomës kundër rrëshqitjes ofron tërheqjen më të mirë dhe hapësirë më të gjerë të këmbës. Provojini ato. Ju kurrë nuk do të dëshironi t'i ndryshoni ato.

8,990 Lekë
Këpucë lekure klasike Fit
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Përmirësoni mënyrën se si dukeni dhe ndiheni me një këpucë të re ikonike prej lëkure Fit. Këpucë lëkure me shollë të harkuar do t'ju çojë kudo. Përmirësimi i ekuilibrit, qëndrimit dhe tonifikimit të muskujve nga dita në ditë, duke ju mbajtur në formën më të mirë. Pjesa e mesme novatore siguron butësi dhe rehati ndërsa fundi i shtuar i gomës kundër rrëshqitjes ofron tërheqjen më të mirë dhe hapësirë më të gjerë të këmbës. Provojini ato. Ju kurrë nuk do të dëshironi t'i ndryshoni ato.

Më shumë
Detajet e produktit

Lëkurë cilësore dhe rezistente.

Modeli ikonë godet sërish në një version lëkure për të përmirësuar qëndrueshmërinë. I njohur më së miri falë shollës së rrumbullakosur do t'ju mbajë në ekuilibrin më të mirë që ju nevojitet gjatë lëvizjes së përditshme. Forma e shollës së zhvilluar në mënyrë anatomike për formën e këmbës suaj dhe e zbut atë në butësi, duke siguruar gjithashtu që këmbët tuaja të qëndrojnë të thata, të freskëta dhe pa lagështi. Pavarësisht nga mosha juaj, i ri apo i ri në zemër, ndjehuni të lirë dhe lërini t'ju çojnë kudo.

Walkmaxx Fit Shoe Classic Leather

Aventurë në këmbën tuaj

Ndërsa sholla në brendësi siguron butësi dhe rehati, pjesa e poshtme e tyre prej gome kundër rrëshqitjes ofron tërheqje të mirë dhe hapësirë më të gjerë të këmbës, një ndjenjë lirie të zgjeruar.

Nëse dëshironi një aksesor mode dhe këpucë funksionale, ky është çifti që po kërkoni…

Walkmaxx Fit Shoe Classic Leather

Zbuloni pse këmbët tuaja do t'i pëlqejnë ato

Këpucë Lëkure Fit Shoes klasike përfshijnë risitë më të avancuara për komoditetin dhe mirëqenien e këmbëve. Ne kemi kaluar ditë të gjata duke zbuluar dizajnin më të mirë të mundshëm për t'ju dhënë komoditetin dhe lirinë maksimale të lëvizjes, të cilat janë vlerat tona më të çmuara.

Sholla e harkuar

Balancon trupin tuaj dhe kujdeset për qëndrimin tuaj të duhur pasi ju shtyn në pozicionin e duhur. Muskujt duhet të përshtaten me teknologjinë speciale të rrumbullakët, prandaj funksionojnë dhe rezultati është tonifikim më i mirë i muskujve. Sholla e mesme e butë EVA ofron rehati ndërsa shtimi i pjesës së poshtme të gomës kundër rrëshqitjes siguron tërheqje të shkëlqyer. Hapësira më e gjerë për këmbët është krijuar për të shtuar komoditetin tuaj.

Walkmaxx Fit Shoe Classic Leather

Super komode

Sholla e brëndshme është shumë e qëndrueshme dhe e rehtashme. Merr formë, është e mbështjellë dhe e projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe thithje më të mirë të djersës. Prandaj e ngre rehatinë në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Fit Shoe Classic Leather

Pjesa e sipërme prej lëkure

Lëkura e vërtetë e përdorur në pjesën e sipërme kujdeset për cilësinë premium dhe qëndrueshmërinë më të mirë të kësaj këpuce. Janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe nëse i mirëmbani siç duhet do të jetë rezistente ndaj të gjitha moteve. Lëkura është një material natyral i fortë, i qëndrueshëm, por i butë dhe komod që do t'ju japë mbrojtjen më të mirë.

Walkmaxx Fit Shoe Classic Leather
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Fit Shoe Classic Leather

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star