Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Këpucë 3.0 Moccasins Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Këpucët për meshkuj Moccasins janë dizenjuar me material elastik, i cili zgjerohet për të siguruar rehati maksimale dhe fleksibilitet. Sholla e harkuar Walkmaxx dhe materiali i butë në pjesën e thembrës për të ofruar ndjesinë e të ecurit zbathur. Këto këpucë gjithashtu janë lehtësisht të kombinueshme dhe të përshatatshme për çdo veshje.

 • Përshtaten me formën e këmbës
 • Sholla e harkuar ndihmon në forcimin e muskujve
 • Rehati maksimale
Këpucë 3.0 Moccasins Comfort

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 549 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucët për meshkuj Moccasins janë dizenjuar me material elastik, i cili zgjerohet për të siguruar rehati maksimale dhe fleksibilitet. Sholla e harkuar Walkmaxx dhe materiali i butë në pjesën e thembrës për të ofruar ndjesinë e të ecurit zbathur. Këto këpucë gjithashtu janë lehtësisht të kombinueshme dhe të përshatatshme për çdo veshje.

 • Përshtaten me formën e këmbës
 • Sholla e harkuar ndihmon në forcimin e muskujve
 • Rehati maksimale
Më shumë
Detajet e produktit

Material fleksibël për më shumë rehati

Këpucët për meshkuj Walkmaxx Comfort Moccasins Fleksibël 3.0 me material i cili zgjerohet në pjesën e sipërme të stukturës së këpucës, që lejon përshtatjen me çdo lloj forme këmbe pa ushtruar presion në pjesën e shputës. Me shollën e harkuar origjinale Walkmaxx e cila siguron aktivizimin e muskujve të këmbëve dhe pozicion korrekt gjatë ecjes. Këpucët Walkmaxx gjithashtu sigurojnë pozicionin e duhur për mbështetjen e këmbës gjatë ecjes dhe shpërndarjen e peshës trupore duke përcjell presionin nga nyjet tek muskujt.

Dizajn tërheqës & bashkëkohor për meshkuj modern

Këpucët për meshkuj Walkmaxx Comfort Moccasins Fleksibël 3.0 me një dizjan të pastër, por me një pamje elegante. Kjo i bën këto këpucë perfekte për çdo rast, nëse keni dal për pazar, për punë apo për një takim. Këto karakteristika sigurojnë mbështetjen e duhur për këmbët, duke i bërë zgjedhjen e duhur edhe për personat të cilat kalojnë një kohë të gjatë pa i hequr këpucët gjatë ditës. Nëse dëshironi të ndjeheni rehat gjatë gjithë ditës dhe nuk dëshrioni të sakrifikoni pamjen tuaj, Walkmaxx Comfort Moccasins Fleksibël janë zgjedhja e duhur për ju.

Investoni për shëndetin duke ecur me këpucët Walkmaxx

Përveç këtij avantazhi që këto këpucë mund të zgjerohen dhe mund të përshtaten me çdo lloj këmbe, ato gjithasthu kanë të gjitha avantazhet e këpucëve të linjës Walkmaxx: sholla e harkuar e përmirësuar e cila bën të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe përcjell presionin nga nyjet tek muskujt, dhe butësia në pjesën e thembrës për të bërë çdo hap edhe më të lehtë.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

 
Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen e këpucëve:

 • Kujdes këpucët Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme. 
 • Këpucët Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni këpucët Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar këpucët, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme E Zezë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia