Dita e dashurisë!

Dita e dashurisë! - Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

Në dashuri me uljet e Shën Valentinit

14%
Ofertat janë të vlefshme deri:
[banner_timer]
 

Këpucë Style 3.0 Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Këpucë për meshkuj Pure Style me një dizajn të ri, të thjeshtë dhe të përshtatshme për çdo rast, e ndërkohë që rehatia në ecje do të qëndrojë e njëjtë. Me ngjitese dhe me lidhëse për më shumë rehati dhe siguri. Gjithashtu kanë edhe shollën e brëndshme e cila ajroset lehtësisht dhe mbrojtje antibakteriale.

 

Këpucë Style 3.0 Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucë për meshkuj Pure Style me një dizajn të ri, të thjeshtë dhe të përshtatshme për çdo rast, e ndërkohë që rehatia në ecje do të qëndrojë e njëjtë. Me ngjitese dhe me lidhëse për më shumë rehati dhe siguri. Gjithashtu kanë edhe shollën e brëndshme e cila ajroset lehtësisht dhe mbrojtje antibakteriale.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Komforti dhe qëndrueshmëria bashkohen me stilin

Me këte model të ri nga linja Walkmaxx Pure ju jo vetëm që do të ndjeni rehatinë por edhe një stil të sofistikuar.

 • Dizajn i thjeshte dhe material cilesorë, këpucë të përshtatshme për çdo rast.
 • Mbrojtje antibakterial për të siguruar një ambjent të freskët dhe të shëndetshëm për shputat e këmbëve.
 • Me ngjitese shtese dhe lehtesi ne veshje, zgjidhja perfekte per kedo qe preferon rehatine dhe qendrueshmerine ne te njejten kohe.
 • Sholla e harkuar Wakmaxx ndihmon në përmirësimin e qëndrimit dhe redukton presionin e ushtruar nga nyjet.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Style Shoes Men 3.0 Walkmaxx Pure Style Shoes Men 3.0 Walkmaxx Pure Style Shoes Men 3.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi Kliko mbi imazh për më shumë detaje.

Perfekte për çdo event

Të thjeshta, tërheqëse dhe elegante në pamje, këpucët e reja për meshkuj Walkmaxx janë të përshtatshme per situata dhe evente të ndryshme. Pamvarësisht stilit tuaj sportiv, përditshmëri apo serioz këto këpucë janë të përshtatshme për:

 • Një lojë bilardo me miqtë ose çdo rast tjetër.
 • Nëse keni dal me fëmijët për një vizitë në parkun zoologjik apo për të parë një ndeshje.
 • Për një darkë në restorant apo një mbrëmje romantike.
Walkmaxx Pure Style Shoes Men 3.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Pure Style Shoes Men 3.0 40 26,8
41 27,5
42 28,2
43 28,8
44 29,5
45 30,2
46 30,8
 

Tabela e madhësive

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR, PU
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, gri, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia