Këpucë Trend Leisure Origin AW

Photo
Video
-20%

Dizenjuar për të ofruar rehati maksimale dhe stil në të njëjtën kohë, këpucët Trend Leisure Origin Aw janë të lehta në peshë, me një shtresë shumë të butë memory dhe shollën e harkuar origjinale. Kombinojini ato me xhinset tuaja të preferuar, fustanet ose fundet. Këpucët janë unisex. Numrat 36-46. 

Këpucë Trend Leisure Origin AW

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,792 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Dizenjuar për të ofruar rehati maksimale dhe stil në të njëjtën kohë, këpucët Trend Leisure Origin Aw janë të lehta në peshë, me një shtresë shumë të butë memory dhe shollën e harkuar origjinale. Kombinojini ato me xhinset tuaja të preferuar, fustanet ose fundet. Këpucët janë unisex. Numrat 36-46. 

Më shumë
Detajet e produktit

Këpucë Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw

Këpucët Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw janë zgjidhja perfekte për ju, ideale për t'u veshur në përditshmëri, për punë, për një shëtitje me miqtë apo kur dilni për pazar. Përzierja e stilit modern dhe klasik e kombinuar me peshën e tyre të lehtë i bën keto këpucë ideale për tu veshur si në verë dhe në dimër.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

Plot stil

Me modelet e reja të linjes Trend ju do të dukeni plot stil dhe do të ndiqni trendet më të fundit. E mbi të gjitha janë shumë të rehatshme dhe ju ofrojnë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Trend

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta në peshë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Ndjehuni komod në çdo hap

Keni frikë të mos dukeni shumë zyrtar apo veshja juaj mos është shumë e thjeshtë? Me këpucët Walkmaxx Trend Origin Aw do të jeni gjithmonë të sigurt pasi ngjyrat e tyre neutrale krijojnë një pamje minimaliste që kombinohet me pothuajse çdo veshje. Modeli Unisex është perfekt për çdo veshje ditore, festa, koncerte dhe festivale, por funksionon mirë edhe në punë pasi ato ndërthurin komoditetin e atleteve me të gjitha përfitimet e këpucëve më klasike.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

  Të zeza

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin AW

  Kafe

Sholla e harkuar, element kryesor për çdo këpucë Walkmaxx

Këpucët Walkmaxx Trend Leisure Origin Aw jo vetëm që duken mirë, por kujdesen edhe për mirëqënien tuaj. Sholla e harkuar mund të ndihmojë në rritjen e aktivizimit të muskujve duke ju bërë të ndiheni më mirë dhe më në formë.

Sholla e harkuar gjithashtu inkurajon edhe shpërndarjen e peshës trupore dhe amortizim më të mirë të goditjeve dhe për këtë arsye ndihmon në përmirësimin e qëndrimit duke lehtësuar presionin nga nyjet. Kjo nga ana tjetër mund të ju ndihmojë të shmangni disa nga problemet më të shpeshta të këmbëve, të tilla si ënjtje, dhimbje, lodhje.

 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Leisure Origin AW

36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
43 28,6
44 29,3
45 29,9
46 30,6

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materila memory, polyester
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia