Balerina 3.0 Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Balerinat komfort 3.0 walkmaxx moderne dhe plot stil. Me një dizajn unik për t'ju siguruar një pamje sa më elegante dhe në të njëjtën kohë për të siguruar rehati maksimale në çdo hap. Fjongo mund të hiqet dhe këto balerina mund të kombinohen me çdo veshje. 

Balerina 3.0 Comfort

Nga Çmimi: 7,990 Lekë Deri në


Oferta: 799 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Balerinat komfort 3.0 walkmaxx moderne dhe plot stil. Me një dizajn unik për t'ju siguruar një pamje sa më elegante dhe në të njëjtën kohë për të siguruar rehati maksimale në çdo hap. Fjongo mund të hiqet dhe këto balerina mund të kombinohen me çdo veshje. 

Më shumë
Detajet e produktit

Pamje moderne e kombinuar më së miri me rehatinë

Balerinat më të reja nga linja Walkmaxx Comfort 3.0 me super avantazhet për një shëndet dhe ecje sa më të mirë dhe të rehatshme. Ato janë:

 • plot stil dhe unike, fjongo e cila mund të hiqet dhe ato marrin një pamje krejtësisht tjetër.
 • shumë të buta, falë materialit memory në brëndësi,
 • ngjyra moderne që përshtaten me çdo veshje. Zgjidhni të kuqe, blu, gri dhe të zezë.
 • rehati maksimale në çdo hap.

Qëndrim i mirë dhe pamje elegante

Sholla e harkuar speciale Walkmaxx e balerinave do të bëjë të mundur aktivizimin e muskujve dhe përmirësimin e qëndrimit në një formë sa më natyrale. Gjithashtu edhe sholla e poshtme EVA ka edhe funksionin që nuk lejon të rrëshkasë, për me shumë mbeshtetje dhe qëndrueshmëri, duke siguruar një pozicion të sigurtë për shputën dhe kyçin e këmbës. Ju do të dukeni elegante, dhe kjo falë balerinave Walkmaxx.

Të lehta në çdo hap

Balerinat Walkmaxx Comfort 3.0 gjithashtu bëjnë të mundur shpërndarjen e peshës trupore dhe sholla e harkuar siguron presionin e duhur në pikat kyce të këmbëve. Dhe për më tepër, sholla e harkuar Walkmaxx ofron mbështetjen e duhur për shputat dhe ndihmon në parandalimin e enjtjeve dhe lodhjes së këmbëve, për të qëndruar sa më aktive gjatë gjithë ditës.

Të rehatshme dhe të lehta, për të qënë sa më shumë aktive

Kur këmbët tuaja janë ta lodhura është e vështirë të jeni aktive dhe në formë, sepse trupi dhe këmbët kanë nevoje për pak pushim. Me Walkmaxx ju mund të qëndroni në formë pa u munduar dhe sforcuar. Sholla e harkuar ofron rehatinë e duhur për këmbët dhe aktivizon muskujt në të njëjtën kohë.

Avantazhet e balerinave Komfort 3.0

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathurt

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

 • Lehtësi në veshje

  Dizenjuar për tu përshtatur me çdo lloj këmbe dhe vishen lehtësisht.

Qëndro mbi Kliko mbi imazh për më shumë detaje.

Një model që mund të vishet në përditshmëri

Walkmaxx Balerina Komfort 3.0 një model unik në koleksionin tonë, sepse tani ato janë edhe më perfekte për të krijuar stile të ndryshme kombinimi. Ato janë të disponueshme në 4 ngjyra trendy - e kuqe, blu, e zezë dhe gri. Ky model gjithashtu ka edhe një fjongo e cila mund të hiqet, për tu kombinuar sipas veshjes tuaj.

 • E kuqe trendy

 • Gri moderne

 • E zezë elegante

 • Blu

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materila memory, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR, PU
Ngjyrat e disponueshme Blu E Errët, E Kuqe, E Zezë, gri
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia