Syze Dielli Laura Amatti

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Pamje glamur me syzet e diellit Laura Amatti. Lentet e polarizuara reduktojnë rrezet e diellit, rrisin ngjyrat dhe përmirësojnë pamjen. Nuk keni nevoj të zgjidhni në mes stilit dhe mbrojtjes, thjesht zgjidhni syzet Laura Amatti që ju dhurojnë të dyja!

Syze Dielli Laura Amatti
4,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pamje glamur me syzet e diellit Laura Amatti. Lentet e polarizuara reduktojnë rrezet e diellit, rrisin ngjyrat dhe përmirësojnë pamjen. Nuk keni nevoj të zgjidhni në mes stilit dhe mbrojtjes, thjesht zgjidhni syzet Laura Amatti që ju dhurojnë të dyja!

Më shumë
Detajet e produktit

Lini përshtypje me syzet e polarizuara Laura Amatti

Syzet e diellit Laura Amatti janë dizenjuar duke pasur në mendje femrat moderne. Një grua që dëshiron të lërë përshtypje dhe të bëjë të gjithë të kthejnë kokën për ta parë.

Dizajn klasik dhe formë si symace, përshtatet në mënyre perfekte me do formë fytyre. Me një pamje të sofistikuar, syzet Laura Amatti do ti shtojnë luksin çdo veshje. Logo e fluturës në syzet Laura Amatti do ti shtojë akoma më shumë shkëlqim pamjes tuaj.

Stili dhe mbrojtja nga dielli në një palë syze dielli fashion

Sytë janë rruga tek shpirti, kështu që ne duhet tu kushtojmë kujdes special, veçanarisht në ditët me diell. Me syzet Laura Amatti ju nuk ju duhet të vëndosni mes stilit apo funksionit kur eshte fjala të mbrojtja që ju nevojitet. Ato kanë një mbrojtje të plotë UVA/UVB nga rrezet e diellit.

Me një kornizë të lehtë dhe plastike,  ju do të harroni që jeni duke i veshur ato. Me këto syze ju gjithashtu do të përfitoni një kuti me një leckë për mirëmbajtje në të cilën mund ti mbani kur nuk keni nevojë ti përdorni dhe lecka do të ju ndihmoj t’i ruani ato si të reja

Lentet e polarizuara për një pamje të qartë

Me syzet e diellit Laura Amatti bota do te duket edhe me e bukur. Jo vetem qe mbrojne syte, por lentet e polarizuara gjithashtu:

 • Reduktojnë shkëlqimin
 • Forcojnë ngjyrat
 • Qartësojnë pamjen
Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet

 • Syze Dielli Laura Amatti
 • Kuti mbajtëse për syzet
 • Leçkë pastruese

Informacione Teknike

 • Skelet plastik
 • Përmasa e skeletit: gjërësi14,3cm, lartësi 5,3cm, gjatësi 14cm
 • Madhësia e lenteve: lartësi 4,6cm, gjërësi 5,5cm
 • Distanca ndërmjet lenteve: 1,8cm
Të dhëna teknike
Add Info Frame dimension: width 14,3cm, height 5,3cm, length 14cm

Lens dimension: height 4,6cm, width 5,5cm

Distance between lenses: 1,8cm
Materiali Plastik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star