Këpucë Loafers për meshkuj Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Këpucë Walkmaxx Loafer perfekte për meshkujt modern - plot stil, elegante, të përshtatshme për tu veshur në çdo rast dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. 

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
Këpucë Loafers për meshkuj Comfort

Çmimi: 7,490 Lekë


Oferta: 749 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucë Walkmaxx Loafer perfekte për meshkujt modern - plot stil, elegante, të përshtatshme për tu veshur në çdo rast dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. 

 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Reduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
Më shumë
Detajet e produktit

Prakatike & të rehatshme

Këpucë Walkmaxx Loafer perfekte për meshkujt modern - plot stil, elegante, të përshtatshme për tu veshur në çdo rast dhe mbi të gjitha shumë të rehatshme. Shtresa e brëndshme me material memory jep ndjesinë sikur po ecni mi re, e ndërsa pjesa e thembrës e cila është e butë dhe pak e ngitur do të sigurojë një levizje natyrale rrotulluese. Elastike dhe të përshtatshme me çdo lloj këmbe, parandalojnë krijimin e flluskave ne pjesen e thembres, zgjidhja perfekte për këdo që shpenzon një kohë të gjatë pa i hequr këpucët nga këmbët.

Mbështetje optimale të këmbës për një qëndrim më të mirë 

Kur ju dhëmb këmba, çdo pjesë tjetër e trupit dhëmb - por nuk ka pse të ndodhë. Nëse vishni këpucët Walkmaxx me shollën e harkuar, këmba juaj do të ketë mbështetjen e duhur gjatë gjithë ditës.

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Sholla inovative e harkuar e këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Avantazhet:

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.
 • Ecja me këpucët Walkmaxx në të njëjtën kohë do të bëjë të mundur shpërndarjen e peshës trupore në mënyrë të barabartë në çdo hap që ju hidhni - duke larguar presionin e ushtruar mbi shpinë dhe nyje dhe duke parandaluar dhimbjet si pasojë e ecjes.
 • Redukton presionin e ushtruar në nyje dhe jep njesinë sikur jeni duke ecur mbi rërën e nxehtë me një lëvizje natyrale dhe ndjesinë e të ecurit zbathur.
 • Pesha e lehtë ju mundëson të bëni hapa të lehtë dhe ju mban aktiv për një kohë më të gjatë.
 • Lehtësi për tu veshur dhe përshtatur me këmbën.
 • Shtresa memory në brëndësi të shollës siguron butësi dhe rehati në çdo hap.
 • Shollë e harkuar Origjinale Walkmaxx
 • Konceptimi dhe dizenjimi i shollës së harkuar Walkmaxx është bërë në Gjermani
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme Canvas (pambuk), PU, tekstil
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU, tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu E Errët, gri
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia