Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
SKU: 99-1000071372

Lugë këpuce e gjatë

Përshkrim I shkurtër

Luga e këpucëve një aksesorë i domosdoshëm në çdo shtëpi. Me një gjatësi 50 cm është perfekte për të mos u përkulur kur vishni këpucët. Gjithashtu ka edhe një dorezë të vogël për tu varur për më shumë lehtësi dhe për të mos zënë shumë hapësirë në dollapin tuaj të këpucëve.

290 Lekë
Lugë këpuce e gjatë
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Luga e këpucëve një aksesorë i domosdoshëm në çdo shtëpi. Me një gjatësi 50 cm është perfekte për të mos u përkulur kur vishni këpucët. Gjithashtu ka edhe një dorezë të vogël për tu varur për më shumë lehtësi dhe për të mos zënë shumë hapësirë në dollapin tuaj të këpucëve.

Më shumë
Detajet e produktit

Lugë për këpucë e cila ju ndihmon të menjanoni uljet dhe përkuljet e panevojshme.

  • Rezistente
  • Gjatësi perfekte
  • Me dorezë për tu varur
  • Praktike dhe e domosdoshme
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Materiali abs, gomë, Plastik
Përmasat Length: 50 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star