Këpucë 2.0 Moccasins për femra Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-94%

Këpucët Walkmaxx comfort Moccasins për femra janë rinore dhe të sofistikuara, perfekte për femrat të cilat dëshirojnë të duken mirë dhe të tregojnë personalitetin me këpucët e tyre.

 • Shtresë speciale memory
 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
Këpucë 2.0 Moccasins për femra Comfort

Çmimi: 7,490 Lekë


Oferta: 449 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Këpucët Walkmaxx comfort Moccasins për femra janë rinore dhe të sofistikuara, perfekte për femrat të cilat dëshirojnë të duken mirë dhe të tregojnë personalitetin me këpucët e tyre.

 • Shtresë speciale memory
 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve
Më shumë
Detajet e produktit

Këpucët Walkmaxx comfort Moccasins për femra janë rinore dhe të sofistikuara, perfekte për femrat të cilat dëshirojnë të duken mirë dhe të tregojnë personalitetin me këpucët e tyre. Ato janë të rehatshme për tu veshur gjatë ditës, falë shollës së harkuar  dhe shtresës memory në brëndësi e  cila do të shtojë rehatinë. Këto këpucë janë elegante dhe mund të vishen edhe për raste të veçanta, kështu ju mund të kurseni dhe hapësirë në dollapin tuaj. Butësia dhe sholla e harkuar memory do t'ju dhurojë rehati gjatë gjithë ditës.

 • Shtresë speciale memory
 • Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 • Tonifikojnë muskujt
 • Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 • Parandalojnë enjtjen e këmbëve

Avantazhet:

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.
 • Ecja me këpucët Walkmaxx në të njëjtën kohë do të bëjë të mundur shpërndarjen e peshës trupore në mënyrë të barabartë në çdo hap që ju hidhni - duke larguar presionin e ushtruar mbi shpinë dhe nyje dhe duke parandaluar dhimbjet si pasojë e ecjes.
 • Redukton presionin e ushtruar në nyje dhe jep njesinë sikur jeni duke ecur mbi rërën e nxehtë me një lëvizje natyrale dhe ndjesinë e të ecurit zbathur.
 • Pesha e lehtë ju mundëson të bëni hapa të lehtë dhe ju mban aktiv për një kohë më të gjatë.
 • Lehtësi për tu veshur dhe përshtatur me këmbën.
 • Shtresa memory në brëndësi të shollës siguron butësi dhe rehati në çdo hap.
 • Shollë e harkuar Origjinale Walkmaxx
 • Konceptimi dhe dizenjimi i shollës së harkuar Walkmaxx është bërë në Gjermani
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastik, PU, tekstil
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU, rrjetë tekstile
Material: Sholla e jashtëme gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, Blu, E Zezë, gri, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star