Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
ID: 103310734 SKU: 1000062964

Thikë me teh të dyfishtë Delimano Nutribullet

Përshkrim I shkurtër

NutriBullet është ekstraktues i lëndëve ushqyese dhe aksesori me tehe të dyfishta është pjesë e tij. Tehet e dyfishta janë ideale për bluarje të kokrrave, bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrave ose lajthive. Tehet janë prej çelik inox, janë të fuqishme dhe nuk kanë nevojë për mprehje. Kjo thikë është dizajnuar të përdoret me Nutribullet.

1,290 Lekë
Thikë me teh të dyfishtë Delimano Nutribullet
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

NutriBullet është ekstraktues i lëndëve ushqyese dhe aksesori me tehe të dyfishta është pjesë e tij. Tehet e dyfishta janë ideale për bluarje të kokrrave, bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrave ose lajthive. Tehet janë prej çelik inox, janë të fuqishme dhe nuk kanë nevojë për mprehje. Kjo thikë është dizajnuar të përdoret me Nutribullet.

Më shumë
Detajet e produktit
NutriBullet është ekstraktues i lëndëve ushqyese dhe aksesori me tehe të dyfishta është pjesë e tij. Tehet e dyfishta janë ideale për bluarje të kokrrave, bimëve të freskëta dhe copëtimin e arrave ose lajthive. Tehet janë prej çelik inox, janë të fuqishme dhe nuk kanë nevojë për mprehje. Kjo thikë është dizajnuar të përdoret me Nutribullet.
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Pesha 0.19 kg

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star