Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 105859546 SKU: 1000079197

Gotë për Nutribullet 0,9 l Delimano

Përshkrim I shkurtër

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

1,290 Lekë
Gotë për Nutribullet 0,9 l Delimano
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Nutribullet is a superfood nutrition extractor. Make and and enjoy healthy drinks right in the same cup. Nutribullet tall cup 0,9 l is part of it.

Më shumë
Detajet e produktit
Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,9 l.

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star