Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
ID: 105859553 SKU: 1000079198

Gotë për Nutribullet 0.7 l Delimano Nutribullet

Përshkrim I shkurtër

Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,7 l.

999 Lekë
Gotë për Nutribullet 0.7 l Delimano Nutribullet
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,7 l.

Më shumë
Detajet e produktit
Nutribullet është një ekstraktues i ushqimit për ti kthyer ato në superushqime. Bëni dhe shijoni pije të shëndetshme në të njëjtën gotë. Gota e gjatë e Nutribullet është 0,7 l.
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Funksione Shtesë Capacity: 0,7 l
Përmasat Cup height: 17 cm

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star