Pandofla për femra Comfort 3.0

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%
Pandofla Walkmaxx Comfort 3.0 me një dizajn të këndshëm, të ngrohta, shumë të rehatshme dhe me shtresë të brëndshme memory për t'ju ofruar rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.
Pandofla për femra Comfort 3.0

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë
Pandofla Walkmaxx Comfort 3.0 me një dizajn të këndshëm, të ngrohta, shumë të rehatshme dhe me shtresë të brëndshme memory për t'ju ofruar rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.
Më shumë
Detajet e produktit

Shplodhni këmbët e lodhura me pandoflat Walkmaxx

Pamvarësisht punës që bëjmë, shpesh herë këmbët tona janë të lodhura pasi kthehemi nga puna dhe shpesh herë edhe të enjtura. Me pandoflat e reja, ju do të ndjeni rehatinë sepse:

 • sholla e harkuar Walkmaxx do t'ju japë një lëvizje natyrale,
 • shpërndan peshën trupore dhe presionin nga nyjet tek muskujt,
 • dhe në të njëjtën kohë sholla e butë memory në brëndësi do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni zbathur.

Lexoni më shumë rreth avantazheve për shollën e harkuar

Walkmaxx Comfort Slippers Women 3.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Pandofla të ngrohta dhe të buta

Materiali kamosh në pjesën e sipërme do t'ju dhurojë ngrohtësi, e ndërsa materiali i butë memory në pjesën e brëndshme të shollës do t'ju ofrojë rehati maksimale.

Walkmaxx Comfort Slippers Women 3.0
 

Numrat

Gjatësia e këmbës

(cm)

Pandofla per femra 3.0

36 23,6
37 24,2
38 24,9
39 25,6
40 26,2
41 27,1
42 27,8

Si te masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e jashtëme PU
Ngjyrat e disponueshme Blu E Errët
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star