Pantofla

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Mënyra më e thjeshtë për të rënë në peshë dhe për të pasur trupin e ëndërruar në një kohë të shkurtër. Thjeshtë duke ecur me Walkmaxx tani edhe në shtëpi jo vetëm kur dilni.

Pantofla

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mënyra më e thjeshtë për të rënë në peshë dhe për të pasur trupin e ëndërruar në një kohë të shkurtër. Thjeshtë duke ecur me Walkmaxx tani edhe në shtëpi jo vetëm kur dilni.

Më shumë
Detajet e produktit

Pantofla Walkmaxx me shollë të harkuar

Tani ju do të përifitoni nga te gjitha avantazhet e linjës Walkmaxx edhe në linjen e këpucëve dhe pantoflave për shtëpi. Pantoflat Walkmaxx me shollën e harkuar do t'ju falin butësi dhe rehati edhe gjatë kohës që ju qëndroni në shtëpi. Nuk ka me justifikime, nuk ka qënë asnjëherë kaq e thjeshtë për të mbajtur trupin në formë. Ju do të keni mundësi të tonifikoni dhe forconi muskujt edhe gjatë kohës që jeni në shtëpi pa u stërvitur, thjeshtë duke ecur me Walkmaxx.

Avantazhet:

 • tonifikon dhe forcon muskujt
 • digjni kalori dhe humbisni peshë me çdo hap
 • përmirëson qëndrim
 • përmirëson qarkullimin e gjakut
 • ju ndihmon të digjni më shumë kalori dhe të humbni peshë
 • lehtëson tensioni e muskujve dhe problemet e shpinës/kyçeve
 • tonifikon dhe i jep formë trupit tuaj ndërkohë që ecni
 • kurseni paratë e tarifave të palestrës
Informacione Shtesë

Të buta sikur po ecni zbathur mbi rërë të nxehtë

Pantoflat Walkmaxx janë prodhuar me material rezistent dhe të fortë, të cilat do të sigurojnë rehati për një kohë të gjatë.

Sholla e tyre ka 4 shtresa të cilat do të garantojnë mbeshtetje dhe rehati maksimale.

Me Walkmaxx tani ju do të ndiheni mirë edhe në shtëpi

Walkmaxx është prodhuar për të përmirësuar cilësinë e jetesës duke ndryshuar mënyrën sesi ju ecni. Me një avantazh special dhe shollë të harkuar e cila do t'ju japë ndjesinë sikur jeni duke ecur mbi rërë të butë. Me komoditetin e Walkmaxx, ju do të ndjeni thembra juaj të zhyten në tokë ndërkohë që ecni, shtrirje përpara te gishtrinjeve dhe shpërndarjen e peshës trupore në mënyre të barabartë. Kjo lëvizje do të japë rezulatet në forcimin e këmbëve, vitheve shpinës dhe muskujve të barkut.

Të dhëna teknike
Available sizes 37-45
Material: Pjesa e sipërme PU, tekstil
Material: Sholla e brendshme EVA, poliestër tekstil, shtroja prej letre
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, gri
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia