Pantofla 4.0 Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Walkmaxx Comfort slippers will provide you so needed comfort after a long day at work. With famous rounded sole to help with foot swelling and pain, improved construction of outsole and superior upper material for the softest comfort, your feet will feel like in heaven. Available in sizes 36-42 in grey, pink, and beige colour.

Pantofla 4.0 Comfort

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 698 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Walkmaxx Comfort slippers will provide you so needed comfort after a long day at work. With famous rounded sole to help with foot swelling and pain, improved construction of outsole and superior upper material for the softest comfort, your feet will feel like in heaven. Available in sizes 36-42 in grey, pink, and beige colour.

Më shumë
Detajet e produktit

Pantoflat më të rehatshme në treg

Nëse nuk keni mundësi të vishni këpucë të rehatshme Walkmaxx gjatë punës, pantoflat Walkmaxx Comfort janë pikërisht ato që ju nevojiten, për këmbët tuaja. Me shollë të butë në brëndësi dhe shollë të harkuar për të reduktuar presionin, ju nuk do të gjeni pantofla më të rehatshme në treg. Disa nga karakteristikat e tyre janë:

 • Shollë e re për hapa më të sigurtë
 • Strukturë e përmirësuar e shollës për shpërndarje më të mirë të presionit/shtypjes
 • Materiale cilësore për më shumë rehati
 • Dizajn i këndshëm për të apasionuarit pas modës

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0 Walkmaxx Comfort Slippers 4.0 Walkmaxx Comfort Slippers 4.0

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Strukturë e re e shollës për më shumë rehati

Modeli i ri i pantoflave Walkmaxx Comfort ka disa përmirësime në pjesën e shollës dhe në pamje. Shtresa e butë në brëndësi të shollës do të ofrojë mbeshtetje më të mirë të shputave, duke reduaktuar presionin e ushtruar në këmbë dhe kyçe.

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0

Shollë e harkuar për t'ju ndihumuar për një pozicion sa më korrekt të trupit

Sigurisht ajo që nuk mund të mungojë është sholla e harkuar e cila redukton presionin e ushtruar në shputat e këmbeve për t'ju ofruar ndjesinë e të ecurit zbathur dhe për hapa të shëndetshëm e të rehatshëm. Fale shollës së harkuar, muskujt do të jenë të aktivizuar, dhe ju do të keni një pozicion korrekt të trupit dhe do të ndjeheni më mirë.

Walkmaxx Comfort Slippers 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Pandofla Comfort 4.0

36 23,6
37 24,2
38 24,9
39 25,6
40 26,2
41 27,1
42 27,8

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme poliestër
Material: Sholla e brendshme polyester
Material: Sholla e jashtëme polyester
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, gri, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia