Pantofla Comfort

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pantoflat Walkmaxx Slippers në 2 ngjyra për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat përmirësojnë qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

Pantofla Comfort

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 598 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Pantoflat Walkmaxx Slippers në 2 ngjyra për këmbë të relaksuara dhe pa dhimbje të cilat përmirësojnë qëndrimin dhe qarkullimin e gjakut.

Më shumë
Detajet e produktit

Gëzojmë komoditetin më të mirë në shtëpi

Pantoflat Walkmaxx janë pikërisht ato që këmbëve u duhen pas një dite të gjatë dhe të vështirë. Ato do të ringjallin këmbët tuaja të lodhura nga dhimbjet, duke u dhënë rehati të gjatë që do të bëjnë të ndiheni edhe një herë si i ri.

  • Jepini këmbëve rehatinë, butësinë dhe kujdesin që meritojnë pas një dite të gjatë e të qënit jashtë dhe rrotull.
  • Përvojë e veçantë e komoditetit maksimal me shtrojë shkume që siguron mbështetje superiore dhe vepron si një goditje absorbuese.
  • Lejoni shtëpinë të jetë një strehë e sigurt dhe e rehatshme për këmbët, gjithashtu.

Të buta sikur po ecni zbathur.

Çfarë mund t'ju bëjë të ndiheni më natyrshëm? Dizenjuar për të përmirësuar jetën tuaj duke ndryshuar mënyrën sesi ecni, Walkmaxx stimulon lëvizjet e natyrshme dhe të buta, që do të ndjeni sikur po ecni zbathur ose mbi rërë të nxehtë.

Të përshtashme për:

Pantoflat Walkmaxx janë me të vërtetë mënyra më e mirë për të shplodhur dhe lehtësuar këmbët pas një dite të gjatë dhe stresuese, kështu që ato janë një zgjidhje e shkëlqyer për të gjithë ata që dëshirojnë ti japin këmbëve rehati dhe komoditet në shtëpi.

Këto pantofla janë të përshtatshme për:

  • Për të gjithë ata që dalin për orë të gjata gjatë ditës dhe si rezultat kanë parehati dhe dhimbje.
  • Kushdo që dëshiron të sigurojë këmbët me kujdesin, edukimin dhe relaksimin të cilat ato kanë nevojë dhe meritojnë.
Të dhëna teknike
Available sizes S - XL
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme poliestër, tekstil
Material: Sholla e brendshme EVA, poliestër tekstil
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Zezë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia