Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-70%
SKU: 99-1000211848

Atlete Fit Suede

Përshkrim I shkurtër

Shtojini më shumë stil veshjes tuaj me modelin e ri të atleteve nga Walkmaxx. Rehati në çdo hap falë shollës së harkuar dhe shtresës së poshtme të atleteve e cila nuk rrëshket. Të disponueshme në 4 ngjyra, për femra edhe për meshkuj.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,797 Lekë

Atlete Fit Suede
Grafiku orientues
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Shtojini më shumë stil veshjes tuaj me modelin e ri të atleteve nga Walkmaxx. Rehati në çdo hap falë shollës së harkuar dhe shtresës së poshtme të atleteve e cila nuk rrëshket. Të disponueshme në 4 ngjyra, për femra edhe për meshkuj.

Më shumë
Detajet e produktit

TË REHATSHME DHE PLOT STIL

Me një model sportiv, por që kombinohet me veshje të zakonshme, këto altete do t’i shtojnë më shumë stil pamjes suaj. Po ashtu, janë të rehatshme dhe kanë një dizajn për të gjitha stinët, do të bëhen të preferuarat tuaja gjatë gjithë vitit.

Walkmaxx Fit Shoes Suede

TË PËRSHTATSHME PËR ÇDO RAST

Dizajni tërheqës, i bën këtë atlete të përsosura për ndonjë stërvitje të lehtë, për veshje të zakonshme, për ecje në park apo edhe për në punë. Ngjyrat klasike janë dizajnuar që të përshtaten me garderobën tuajën.

Walkmaxx Fit Shoes Suede

TË DIZAJNUARA PËR T’I PËRKËDHELURA KËMBËT TUAJA

Materiali elastik dhe dizajni klasik e modern, i bëjnë këto atlete unike. Materialet speciale i ofrojnë këmbëve tuaja ndjesi përkëdhelëse, që ju të ndiehni rehat gjatë gjithë ditës.

 • Walkmaxx Fit Shoes Suede

  Shollë EVA

  Shtresa e brëndshme shumë e rehatshme dhe e butë EVA siguron një ndjenjë të mrekullueshme të mungesës së peshës, ndërsa thithja e goditjes ju shpëton këmbët nga stresi.

 • Walkmaxx Fit Shoes Suede

  Pjesa e sipërme e qëndrueshme, e fortë prej kamoshi

  Thjesht vishni keto atlete dhe ndjehuni të lirë pavarësisht nga stina.

 • Walkmaxx Fit Shoes Suede

  Sholla e harkuar

  Sholla e rrumbullakosur e Walkmaxx ju jep rehati dhe një ndjenjë të pabesueshme të butësisë që do të ndjeni në sekondën e parë. Me gomë kundër rrëshqitjes për kapje të fortë në çdo terren.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Shoes Suede

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,5 7,8
37 24,2 8,0
38 24,8 8,2
39 25,5 8,4
40 26,2 8,6
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,2 9,3
44 28,8 9,5
45 29,5 9,7
46 30,2 10,0

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star