Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-80%
SKU: 99-1000225774

Atlete Sneaker Classic Green

Përshkrim I shkurtër

Prodhim special! Një atlete 100% e qëndrueshme e bërë pa kompromise në komoditet dhe në modë. Janë prodhuar vetëm 1000 copë. Një atlete perfekte për ata që vlerësojnë veçantinë, rehatinë dhe kujdesen për atë që veshin. Prodhuar në Itali nën sytë e rreptë të mjeshtrit të shkëlqyer, me lëkurë të zgjedhur të vërtetë premium, tapë dhe gomë të ricikluar.

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 2,998 Lekë

Atlete Sneaker Classic Green
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Prodhim special! Një atlete 100% e qëndrueshme e bërë pa kompromise në komoditet dhe në modë. Janë prodhuar vetëm 1000 copë. Një atlete perfekte për ata që vlerësojnë veçantinë, rehatinë dhe kujdesen për atë që veshin. Prodhuar në Itali nën sytë e rreptë të mjeshtrit të shkëlqyer, me lëkurë të zgjedhur të vërtetë premium, tapë dhe gomë të ricikluar.

Më shumë
Detajet e produktit

Prodhimi i limituar - atlete 100% të qëndrueshme të punuara me dorë në Itali

Guxoni të jeni ndryshe, guxoni të kujdeseni! Bëhuni një nga ata dhe zotëroni një prej vetëm 1000 paleve të bëra. Një atlete 100% e qëndrueshme është bërë vetëm nga materiale të zgjedhura. Të gjitha detajet janë bërë me përkushtimin e kujdesshëm të mjeshtrit italian me dorë. Ngrini rehatinë tuaj në një nivel të ri.

Walkmaxx Sneaker Classic Green

Prodhim artizanal italian për cilësi premium

Për të siguruar cilësinë më të mirë, ne morëm përkushtim dhe kujdes të veçantë për të bërë atlete mahnitëse 100% të qëndrueshme. I gjithë prodhimi është vendosur në Itali nën sytë e rreptë të mjeshtrit të shkëlqyer. Për të siguruar cilësinë më të lartë premium, materialet e zgjedhura me kujdes qepen dhe ngjiten me dorë. Ndjeni ndryshimin e modës artizanale italiane të cilësisë më të mirë.

Walkmaxx Sneaker Classic Green

Pjesa e sipërme 100% e riciklueshme

Pjesa e sipërme është prej lëkure të ricikluar, lekure kamoshi dhe për më shumë ne kemi shtuar lidhëse pambuku organik. Këto materiale u zgjodhën me kujdes për të mundësuar ajrosje maksimale dhe për të rritur qëndrueshmërinë e atleteve.

Walkmaxx Sneaker Classic Green

Lëkurë vërtetë cilësore

Lëkura e vërtetë kujdeset për cilësinë premium dhe qëndrueshmërinë më të mirë të kësaj atlete. Atletet janë të lehta për t'u mirëmbajtur, do të jetë gjithashtu rezistente ndaj ujit dhe do të jetë zgjedhja perfekte për çdo mot. Lëkura natyrale është një material natyral i fortë, i qëndrueshëm, por i butë dhe komod që do t'ju japë mbrojtjen dhe rehatinë më të mirë.

Walkmaxx Sneaker Classic Green

Shollë e jashtme 100% e qëndrueshme

Ajo që është më e mira për natyrën është edhe më e mira për ju. Sholla e jashtme e atleteve është prej 30% dru tape i qëndrueshme dhe 70% gomë e ricikluar. Veshja e kësaj atlete do t'ju ofrojë rehati gjatë gjithë ditës. Falë materialeve të ricikluara ne arrijmë të marrim pjesën tonë në kujdesin për mjedisin. Por kurrë në emër të komoditetit tuaj. Merrni pjesën tuaj. Zgjidhni produkte të qëndrueshme me komoditet dhe cilësi maksimale.

Walkmaxx Sneaker Classic Green
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Sneaker Classic Green

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,1 8,1
37 24,1 8,4
38 24,8 8,5
39 26,1 8,8
40 26,9 9,0
41 27,5 9,1
42 28,1 9,3
43 28,8 9,4
44 29,5 9,6
45 30,1 9,7
46 30,8 9,9

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star