Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
SKU: 99-1000213236

Atlete Sneaker Urban Mesh Flat

Përshkrim I shkurtër

Këto atlete të rehatshme, të ajrosshme, vishen dhe hiqen lehtësisht duke ju ofruar rehati në çdo moment. Të krijuara për më shumë rehati për këmbët gjatë çdo stine me shollën modern Ultimax, këto atlete do t'i mbajnë këmbët të lumtura dhe të kënaqura. Dizajn unisex dhe dizajn per femra.

0 Lekë
Atlete Sneaker Urban Mesh Flat
Grafiku orientues
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Këto atlete të rehatshme, të ajrosshme, vishen dhe hiqen lehtësisht duke ju ofruar rehati në çdo moment. Të krijuara për më shumë rehati për këmbët gjatë çdo stine me shollën modern Ultimax, këto atlete do t'i mbajnë këmbët të lumtura dhe të kënaqura. Dizajn unisex dhe dizajn per femra.

Më shumë
Detajet e produktit

Të përshtatshme për çdo rast

E Premte, një kafe në lokal pas punës, apo kohë pikniku familjar në natyrë? Këto atlete ju mbulojnë në çdo rast. Dizajni i gjithanshëm dhe bashkëkohor i bën keto atletet të preferuarat e të gjitha kohërave, pasi lehtë mund t'i kombinoni me pantallona të shkurtra ose veshje të ndryshme - ose mbani veshjen tuaj të mprehtë dhe mund t'i nxirrni ato edhe në takimi.

Walkmaxx Sneaker Urban Mesh Flat

Ndjehuni rehat gjatë gjithë ditës

Të krijuara bukur dhe aq komode, këto atlete janë kontributi perfekt për anën tuaj më të relaksuar të jetës. Duke shfaqur teknologjinë më të fundit, këto atlete të rehatshme janë perfekte për shëtitje në park, xhiro nëpër treg dhe shëtitje me qenin në lagjen tuaj. Thjesht vishini ato dhe shijoni javën tuaj të ngarkuar!

Walkmaxx Sneaker Urban Mesh Flat

Përjetoni rehatinë maksimale me shollën Ultimax

Walkmaxx është krenare të prezantojë Ultimax, një formulë unike për shtresat e mesme, shtresat e jashtme dhe shollat e kontaktit me tokën. Sholla Ultimax ka qëndrueshmëri, zbutje dhe tërheqje superiore; rezultati është një udhëtim i jashtëzakonshëm në sipërfaqe të shumta. Për shkak të tërheqjes së lartë, kthimi i energjisë prej 30%, domethënë kur këmba juaj prek materialin e dyshemesë tkurret dhe ju jep energjinë e kthimit për lëvizjen tjetër, duke kursyer energjinë tuaj.

 • Walkmaxx Sneaker Urban Mesh Flat

  Sholla Ultimax

  Shtresa Ultimax-shtresa e mesme jep një ndjesi përkëdhelëse pa peshë dhe ndërtimi i lehtë i bën këpucët të lehta në këmbët tuaja. Thithja e goditjes ndihmon në shpëtimin e këmbëve tuaja nga stresi dhe lodhja.

 • Walkmaxx Sneaker Urban Mesh Flat

  Shollë kundra rrëshkitjes

  Ndjehuni të sigurt në çdo terren për shkak të tabanit të fortë të gomës kundër rrëshqitjes me tërheqje të shkëlqyeshme, pavarësisht nga moti. Shiu nuk është më problem për ju!

 • Walkmaxx Sneaker Urban Mesh Flat

  Material i zgjerueshëm

  Pjesa e sipërme me UP të papërshkueshëm nga uji përshtatet mirë në këmbët tuaja ndërsa materiali i rrjetës siguron që këmbët tuaja të qëndrojnë të freskëta dhe të thata.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Sneaker Urban Mesh Flat

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,4 7,8
37 24,0 8,0
38 24,7 8,2
39 25,4 8,4
40 26,0 8,6
41 26,7 8,9
42 27,4 9,1
43 28,0 9,3
44 28,7 9,5
45 29,4 9,7
46 30,0 10,0

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star