Sandale për femra 4.0 Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-72%

Perfekte për ecje në natyre ose një shëtitje në qytet, sandalet Walkmaxx Pure 4.0 me një pamje më të sofistikuar dhe të përmirësuara për të ofruar rehati maksimale. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja. Shollë e brëndshme dhe e sholla e harkuar janë përmirësuar për të ofruar më shumë rehati dhe hapa të sigurtë. Të disponueshme në 4 ngjyra dhe në numrat 36-42.

Sandale për femra 4.0 Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Perfekte për ecje në natyre ose një shëtitje në qytet, sandalet Walkmaxx Pure 4.0 me një pamje më të sofistikuar dhe të përmirësuara për të ofruar rehati maksimale. Mbrojtje antibaketeriale dhe shollë lëkure e cila kujdeset për shputat tuaja. Shollë e brëndshme dhe e sholla e harkuar janë përmirësuar për të ofruar më shumë rehati dhe hapa të sigurtë. Të disponueshme në 4 ngjyra dhe në numrat 36-42.

Më shumë
Detajet e produktit

Perfekte për ditët e verës

Sandalet Walkmaxx Pure 4.0 për femra, zgjidhja ideale për këmbët tuaja në këtë sezon vere për shëtitje në park apo për shëtitje në qytet. Falë disa karakteristikave të përmirësuar, ato do të:

 • Sigurojnë më shumë stabilitet dhe hapa të sigurtë falë shollës më të gjërë
 • Dukeni dhe ndjeheni mirë falë materialit të lëkurës në pjesën e shputës së këmbës e cila është me mbrojte antibakteriale
 • Me shume rehati fale sholles se harkuar
 • Kombinohen me çdo veshje verore, dizajn bashkëkohor dhe ngjyra të kohës

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0 Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexo më shumë për avantazhet e linjës Pure

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Të përmirësuara për më shumë rehati

Krahasuar me modelin e një viti më parë, Sandalet Walkmaxx Pure për femra janë përmirësuar për të ofruar rehati maksimale dhe hapa të sigurtë Sholla e jashtme është më e gjërë për të reduktuar presionin dhe për të ofruar qëndrueshmëri më të mirë, e ndërsa sholla e brendshme është me materiale të avancuara dhe ka veti shume të mira kundra goditjteve. Materiali prej lëkure në shollen e tyre do të mbaj larg aromat e pakëndshme dhe ka veti antibakteriale.

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0

Sholla inovative e harkuar për t'ju ndihmuar nëse keni probleme me këmbët

Ne kemi përmirësuar shumë karakteristika, por ajo më kryesorja mbetet gjithmonë e njëjtë - sholla e harkuar. Falë dizajnit të saj shumë special në formë të harkaur i cili është dizenjuar në Gjermani, pesha trupore do të shpërndahet në mënyrë të barabartë duke përmirësuar qëndrimin dhe lehtësuar presionin e ushtruar në nyje dhe kyçe, do të ndihmoje në parandalimin e dhimbjeve, djerësitjes apo enjtjes së këmbëve.

Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 • Walkmaxx Pure Sandals Women 4.0
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandale per Femra 4.0

36 23,7
37 24,4
38 25,0
39 25,7
40 26,3
41 27,1
42 27,8

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme Lëkurë
Material: Sholla e jashtëme PU
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, E Zezë, flower, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dina

www.walkmaxx.al

Shum te mira
Janë perfekt

Produktet 1

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia