Sandale për meshkuj 2.0

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sandalet Walkmaxx për meshkuj do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Sandale për meshkuj 2.0

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandalet Walkmaxx për meshkuj do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës. Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. 

 • Lehtësojnë lodhjen
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbe
 • Shpërndajnë peshën trupore
 • Forcojnë muskujt
Më shumë
Detajet e produktit

Sandalet Walkmaxx do të jenë shoku juaj më i mirë gjatë gjithë sezonit të verës

Dizajn inovativ me shollë të harkuar, ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të kyçeve dhe shpinës. Këto sandale ofrojnë rehati dhe shëndet te mirë, materiale cilësore të cilat parandalojnë djerësitjen dhe flluckat në këmbe. Këto sandale janë të trajtuara me një mbrojtje antibakteriale. Sandalet per meshkuj jane me ngjitese keshtu mund te pershatetn me cdo lloj kembe. Shume praktike per tu veshur dhe shume te rehatshme per tu mbajtur veshur edhe gjate gjithe dites.

Sholla e harkua Walkmaxx është e ngitur në pjesën e përparme dhe në pjesën e thembrës. Kjo lloj sholle ndihmon në reduktimin e presioni në këmbë. 

 • sholla e harkuar bën të mundur lëvizjen e këmbëve përpara, duke bërë një lëvizje normale nga thembra në drejtim të gishtrinjëve dhe duke reduktuar presionin e ushtruar në këmbë.
 • butësia në pjesën e thembrës bën të mundur mbështetejen e shputës dhe vepron si një amortizues i mirë duke siguruar rehati gjatë gjithë ditës.

Avantazhe

Sandalet Walkmaxx Pure Men 2.0 do të sigurojnë këmbëve rehati dhe freski gjatë gjithë verës.

 • Sholla e harkuar ndihmon në rritjen e aktivitetit të muskujve duke ju berë të ndjeheni mirë dhe në formë

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë

 • Shtresë antibakteriale e cila siguron freski dhe mjedis të rehatshëm për këmbët

 • Lehtësi në veshje

Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen:

 • Kujdes sandalet Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme.
 • Sandalet Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni sandalet Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU, rrjetë, tekstil
Material: Sholla e brendshme mikrofibra antibakteriale, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Blu E Errët, E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia