Sandale për femra dhe meshkuj Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Sandale verore, super të rehatshme dhe me mbrojtje antibakteriale. Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut. Komode dhe të rehatshme, me ngjitëse të cilat përshtaten sipas këmbës.

Sandale për femra dhe meshkuj Pure

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 699 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sandale verore, super të rehatshme dhe me mbrojtje antibakteriale. Ndihmojnë në aktivizimin e muskujve dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut. Komode dhe të rehatshme, me ngjitëse të cilat përshtaten sipas këmbës.

Më shumë
Detajet e produktit

Sandalet të cilat do t'ju bëjnë më aktive

Përjetoni ndjesinë dhe eksperiencën më të rehatshme duke ecur me Sandalet Walkmaxx Pure të cilat janë dizenjuar në mënyrë të veçantë për të vënë në lëvizje muskujt dhe për t'ju dhuruar forma trupore më të mira më shpejt.

Jo vetëm që sigurojnë hapa natyral të cilat japin ndjesinë e të ecurit zbathur, ato gjithashtu:

 • Lehtësojnë lodhjen në nyje duke rishpërndarë presionin në këmbë..
 • Sigurojnë fleksibilitet në këmbë për ecje të lehtë dhe përmirëson qëndrimin.
 • Shpërndajnë peshën trupore duke ju dhënë ndjesinë sikur jeni duke ecur zbathur.
 • Forcojnë muskujt e këmbëve kur ju ecni apo qëndorni në këmbë.

Sigurojnë forcimin e muskujve të këmbëve kur ecin ose qëndroni në këmbë.

Mbrjojtje Antibakteriale kundër bakterieve

Çfarë kanë më shumë? Këto sandale kanë mbrojtje antibakteriale e cila mbron këmbët tuaja nga bakteriet. Përveç mbrojtjes antibakteriale, gjithashtu ndihmon në parandalimin e aromave të këqija dhe djerësitjes.

Redukton presionin në nyje

Këpucët Walkmaxx zvogëlojnë presionin e ushtruar në shputa. Shpërndan peshën trupore, zvogëlon presionin, jep ndjesin sikur jeni duke ecur zbathur.

Këpucët janë shumë funksionale - të rehatshme dhe gjatë kohës qe ju i keni veshur ato ndihmojnë dhe vënë në lëvizje muskujt dhe përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Presion i lartë

Shollë normale e drejtë

Presion i ulët

Sholla e harkuar Walkmaxx

Dizajn anatomik me mbështetje në kyce & përshtatet me këmbën

Ne kemi përmirësuar sandalet per meshkuj me një strukturë më të mirë të shollës dhe materiale unike për të siguruar më shumë rehati dhe jetëgjatësi.

 • Shollë fleksibël e cila amortizon goditjen dhe është rezistente
 • Dizenjuar në mënyrë anatomike dhe me një hark i cili është pak i ngritur për të siguruar sa më shumë qëndrueshmëri
 • Pjesa e sipërme është imitim lëkure, material rezistent dhe jetëgjatë
 • Ndjehuni të sigurtë falë shtresës së poshtme e cila nuk lejon rrëshkitjen

Projektuar me veti unike që ndihmojnë në tonifikimin e muskujve

Sholla inovative e harkuar e këpucëve Walkmaxx siguron lëvizje natyrale të shputës së këmbës dhe shprëndan presionin nga nyjet në muskuj, duke ndihmuar në rritjen e aktivitetit të muskujve, përmirësimin e qëndrimit dhe lehëtesimin e dhimbjeve të mesit dhe kyçeve.

Sholla e harkuar është e prodhuar nga materiale të cilësisë së lartë të cilat në të njëjtën kohë janë të rehatshme, rezistente, amortizojnë goditjet dhe në çdo hap që do të hidhni do të ndjeni butësi dhe rehati.

Si funksionon sholla e harkuar

Sholla e harkuar shpërndan peshën trupore dhe presionin në pjesën e gjunjëve, shputave dhe pjesën e poshtme, duke parandaluar dhimbjet dhe duke përmirësuar ecjen dhe qëndrimin. Ato imitojnë dhe japin ndjesinë e të ecurit zbathur.

 1. Zvogëlojnë dhimbjet e mesit
 2. Tonifikojnë muskujt
 3. Minimizojnë lodhjen e gjunjëve
 4. Rëduktojnë ndjesinë e kofshëve të rënda
 5. Parandalojne enjtjen e këmbëve
1 2 3 4 5

Sholle e harkuar dhe mbrojtje antibakteriale për hapa të shëndetshëm.

 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Sholla e harkuar ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Mbrojtje anti-bakteriale eleminon deri në 99,9% bakteriet, dhe siguron një sipërfaqe të rehatshme dhe të freskët për këmbët.

 • Pershtaten me formën e këmbës.

Të përshtatshme për:

Linja e Walkmaxx Pure me mbrojtjen antibakteriale në pjesën e shollës, e cila ndihmon në largimin e aromave të pakëndshme dhe bakterieve. Përveç kësaj, sholla e famshme e harkuar do të rrisë komfortin dhe do t'ju dhurojë ndjesinë e të ecurit zbathur. Veçanërisht të përshtatshme për personat të cilëve ju djerësinë këmbët ose mbajnë veshur këpucët/sandalet gjatë gjithë ditës.

Rekomandohen për:

 • ata të cilët duan të parandalojnë aromat e pakëndshme dhe bakteret
 • ata që kërkojnë produkte cilësore & jetëgjatë
 • Ato që janë duke kërkuar një palë këpucë të rehatshme dhe që sigurojnë ndjesinë e të ecurit zbathur
Të dhëna teknike
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme gomë TPR, Lëkurë PU
Material: Sholla e brendshme materiale të tjera
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Blu/Gri, Portokalli/Gri
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia