Shapka për meshkuj 2.0 Pure

Photo
Video
-90%

Shapkat Walkmaxx për meshkuj janë zgjedhja perfekte për të gjithë ato që kërkojnë rehati, higjenë dhe këmbë të çlodhura në këpucët e tyre verore. Sholla e tyre e rumbullakosur ofron një mënyrë natyrore ecjeje,e cila ushtron pak presion në nyje dhe mbrapa, mbështjellja e tyre antibakteriale ndihmon në parandalimin e erërave të pakëndshme dhe semundjeve të lëkurës dhe thonjëve ndërsa qëndrueshmëria dhe cilësia e tyre sigurojnë një përvojë të mrekullueshme në këmbë. Një shollë elegante që nuk kërkon sakrifikimin e shëndetit tuaj për rehati apo pamje më të mirë.

Shapka për meshkuj 2.0 Pure

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 499 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shapkat Walkmaxx për meshkuj janë zgjedhja perfekte për të gjithë ato që kërkojnë rehati, higjenë dhe këmbë të çlodhura në këpucët e tyre verore. Sholla e tyre e rumbullakosur ofron një mënyrë natyrore ecjeje,e cila ushtron pak presion në nyje dhe mbrapa, mbështjellja e tyre antibakteriale ndihmon në parandalimin e erërave të pakëndshme dhe semundjeve të lëkurës dhe thonjëve ndërsa qëndrueshmëria dhe cilësia e tyre sigurojnë një përvojë të mrekullueshme në këmbë. Një shollë elegante që nuk kërkon sakrifikimin e shëndetit tuaj për rehati apo pamje më të mirë.

Më shumë
Detajet e produktit

Shapkat Walkmaxx për meshkuj janë zgjedhja perfekte për të gjithë ato që kërkojnë rehati, higjenë dhe këmbë të çlodhura. Sholla e tyre e rrumbullaket ofron një mënyrë natyrore ecjeje,e cila ushtron pak presion në nyje dhe mbrapa, mbështjellja e tyre antibakteriale ndihmon në parandalimin e erërave të pakëndshme dhe semundjeve të lëkurës dhe thonjëve ndërsa qëndrueshmëria dhe cilësia e tyre sigurojnë një përvojë të mrekullueshme në këmbë.

Një shollë elegante që nuk kërkon sakrifikimin e shëndetit tuaj për rehati apo pamje më të mirë.

 • Sholla e harkuar ndihmon në rritjen e aktivitetit të muskujve duke ju berë të ndjeheni mirë dhe në formë
 • Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje
 • Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm
 • Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë
 • Shtresë antibakteriale e cila siguron freski dhe mjedis të rehatshëm për këmbët
 • Lehtësi në veshje
Informacione Shtesë

Instruksione për mirëmbajtjen:

 • Kujdes Walkmaxx nuk janë të përshtatshme për sporte ekstreme / në terrene ekstreme / në kushte ekstreme. 
 • Walkmaxx nuk rekomandohen për aktivitete të cilat kërkojnë mbrojtje specifike për këmbët, ngjitje mali, udhëtime në akull, transport mallrash apo punë në ndërtim etj.
 • Vendosini në vënde të thata.
 • Kujdes mos i ekspozoni Walkmaxx në nxehtësi të lartë (ngrohëse apo zjarr)
 • Përdorni detergjent të butë dhe një copë të lagur ose një sfungjer të butë për të pastruar, dhe më pas pastrojini me një leckë të thatë.
 • Mos i lani në lavatriçe, pasi mund të deformohen dhe dëmtohen.
Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, mikrofibra antibakteriale, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme Blu E Errët, E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia