Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-70%
SKU: 99-1000213179

Shapka Green Flat

Përshkrim I shkurtër

Relaksohuni pas një dite të gjatë me pantoflat e buta dhe të bukura, të bëra për të përkëdhelur këmbët tuaja çdo mëngjes dhe mbrëmje. Të veshura me push, këmbët e ftohta nuk janë më një problem - thjesht rrëshqitini dhe relaksohuni. Bërë nga materiale pjesërisht të ricikluara, të disponueshme në 4 ngjyra.

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,047 Lekë

Shapka Green Flat
Grafiku orientues
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Relaksohuni pas një dite të gjatë me pantoflat e buta dhe të bukura, të bëra për të përkëdhelur këmbët tuaja çdo mëngjes dhe mbrëmje. Të veshura me push, këmbët e ftohta nuk janë më një problem - thjesht rrëshqitini dhe relaksohuni. Bërë nga materiale pjesërisht të ricikluara, të disponueshme në 4 ngjyra.

Më shumë
Detajet e produktit

Nëse komoditeti në shtëpi është i domosdoshëm, atëhere ju duhen këto shapka

Relaksohuni dhe shplodhni këmbët me pantoflat Walkmaxx, të bëra për tju ofruar rehati, kënaqësi dhe ngrohtësi të pastër. Të veshura me push, këto shapka mbështjellin lëkurën tuaj me prekje të butë, ndërsa pjesa e sipërme e rehatshme dhe elastike sigurohet që ato të përshtaten me formën e këmbëve tuaja. Pëlhura në krye shton tërheqjen dalluese të syve që i veçon këto shapka nga pjesa tjetër.

Walkmaxx Slipper Green Flat

Komoditet dhe përkedhelje për këmbët

Këto shapka shtëpie jo vetëm që ndihen mirë në këmbë, por edhe duken mirë. Dizajni minimalist, por bashkëkohor, i disponueshëm në 4 ngjyra është një zgjedhje e përsosur e qetë për të gjithë ata që kërkojnë veshje të modës dhe të qëndrueshme edhe për në shtëpi.

Walkmaxx Slipper Green Flat

Prodhuar me material nga shishe të ricikluara

Këto pantofla janë bërë pjesërisht nga poliestër të ricikluar të certifikuar që rrjedhin nga shishet PET të ricikluara që është miratuar nga shoqata e Certifikimit të Unionit të Kontrollit. TPR në pjesën e jashtme është natyrshëm e biodegradueshme ndërsa pjesa e sipërme është bërë nga më shumë se 50% nga shishet e ricikluara.

 • Walkmaxx Slipper Green Flat

  Materiale të ricikluara për rehati maksimale

  Sholla e jashtme është e fortë për t'ju mbajtur gati dhe të qëndrueshëm për aventurat e përditshme dhe ju ofron stabilitet të përsosur me pjesën e poshtme.

 • Walkmaxx Slipper Green Flat

  Material i butë dhe i ngrohtë

  Materiali i butë do tju ofrojë këmbëve tuaja rehati dhe ngrohtësi.

 • Walkmaxx Slipper Green Flat

  Sholla e jashtme

  Pjesa e jashtme e shollës është kundër rrëshqitjes ju jep një hap të sigurt dhe të qëndrueshëm.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Slipper Green Flat

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,8 8,4
37 24,4 8,5
38 25,1 8,7
39 25,8 8,9
40 26,4 9,0
41 27,1 9,2
42 27,8 9,4
43 28,4 9,5
44 29,1 9,7
45 29,8 9,9
46 30,4 10,0

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star