Shapka me gisht Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-88%

Dizajn tërheqës dhe rehati maksimale në çdo hap që ju hidhni. Shapkat me gisht janë shumë të lehta dhe të rehatshme të cilat sigurojne ndjesinë më të mirë të masazhimit gjatë ditëve të nxehta të verës. Dizenjuar me shollën origjinale të harkuar Walkmaxx e cila ndihmon në uljen e tensionit, jep mbështetjen e duhur për shputat e këmbëve, nyjet dhe kycet, ndihmon në qarkullimin e gjakut, përmirëson qëndrimin dhe në të njëjtën kohë ndihmon të bini në peshë.

Shapka me gisht Walkmaxx

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dizajn tërheqës dhe rehati maksimale në çdo hap që ju hidhni. Shapkat me gisht janë shumë të lehta dhe të rehatshme të cilat sigurojne ndjesinë më të mirë të masazhimit gjatë ditëve të nxehta të verës. Dizenjuar me shollën origjinale të harkuar Walkmaxx e cila ndihmon në uljen e tensionit, jep mbështetjen e duhur për shputat e këmbëve, nyjet dhe kycet, ndihmon në qarkullimin e gjakut, përmirëson qëndrimin dhe në të njëjtën kohë ndihmon të bini në peshë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjehuni energjik me ndjesinë më të mirë të masazhimit me shapkat e lehta Walkmaxx

Ndjehuni energjik dhe përjetoni ndjesinë e masazhimit të shputave, falë shapkave Walkmaxx të cilat janë shumë të lehta dhe shumë të rehatshme. Pjesa e sipërme siguron ndjesinë e masazhimit të shputave - kur ju jeni në plazh apo keni dalë për një shëtitje.

Shapkat Walkmaxx janë dizenjuar me shollën origjinale të harkuar Walkmaxx e cila bën të mundur aktivizimin e muskujve të vitheve dhe këmbëve duke siguruar në të njëjtën kohë edhe pozicionin e duhur për shputat e këmbëve. Presioni i cili ushtrohet në çdo hap do të shpërndahet nga nyjet tek muskujt, duke stimuluar forcimin e muskujve të këmbëve dhe duke lehtësuar tensionin dhe parandaluar dhimbjet e gjunjëve, kyçeve dhe shpinës.

Ju ndihmojnë të humbisni peshë në çdo hap që hidhni

Shapkat me gisht Walkmaxx janë dizenjuar për ti dhënë trupit tuaj mbështejen e duhur, rehatinë dhe në të njëjtën kohë për të zhvilluar muskujt gjatë kohës që ju ecni. Gjithashtu ju ndihmojnë të digjni kaloritë më shpejtë dhe ju ndihmojnë të humbisni peshë në çdo hap.

Stil Chic & Trendy

Shapkat me gisht Walkmaxx janë të disponueshme në 2 ngjyra: Te zeza dhe kafe dhe në numrat 40-45.

WALKMAXX MAN FLIP FLOP

Informacione Shtesë

Avantazhet e Walkmaxx:

  • Përmirësojnë qëndrimin
  • Ndihmon në uljen e tensionit dhe parandalon dhimbjet e kyceve dhe shpinës
  • Tonifikojnë dhe forcojnë muskujt (pulpat e këmbëve, kofshët, vithet  dhe barkut)
  • Djegin kaloritë dhe ndihmojnë të humbisni peshë në çdo hap
  • Stimulon qarkullimin e gjakut dhe parandalojne krijimin e celulitit

Sekreti i Walkmaxx: Sholla e harkuar inovative

Walkmaxx janë dizenjuar me shollën e harkuar origjinale e cila i jep shputave të këmbës rehatinë e duhur. Përjetoni ndjesinë e të ecurit zbathur mbi rërë me Walkmaxx.Kjo mënyrë e të ecurit është provuar që është e shëndetshme, natyrale dhe e duhura për anatomine e trupit. Gjithashtu ka edhe avantazhe të tjera për trupin dhe shëndetin. Walkmaxx kujdeset për shëndetin dhe garanton hapa të sigurtë!

 

Të dhëna teknike
Available sizes 40-45
Funksione Shtesë providing better massage filling
Material: Pjesa e sipërme PU, tekstil/poliestër
Material: Sholla e brendshme EVA, poliestër tekstil
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Kafe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia