Shapka për femra 3.0 Pure

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-89%

Shapka trendi për femra

Ju prezantojmë shapkat e reja dhe të përmirësuar Walkmaxx Pure Slip on 3.0 të cilat:

 • janë elegante dhe trendi,
 • për çdo moshë,
 • me materiale të zgjerueshme për tu përshtatur me çdo këmbe,
 • me shollën speciale të harkuar Walkmaxx për mbeshtetje më të mirë,
 • mbrojtje antibakteriale për më shumë freski për këmbët.
Shapka për femra 3.0 Pure

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shapka trendi për femra

Ju prezantojmë shapkat e reja dhe të përmirësuar Walkmaxx Pure Slip on 3.0 të cilat:

 • janë elegante dhe trendi,
 • për çdo moshë,
 • me materiale të zgjerueshme për tu përshtatur me çdo këmbe,
 • me shollën speciale të harkuar Walkmaxx për mbeshtetje më të mirë,
 • mbrojtje antibakteriale për më shumë freski për këmbët.
Më shumë
Detajet e produktit

Pamje e bukur dhe shëndet i mirë

Shapkat Walkmaxx Pure Slip 3.0 ju ofrojnë rehati dhe te gjitha avantazhet e këpucëve Walkmaxx duke e bërë ecjen dhe qëndrimin më të lehtë për orë me rradhë. Me shollën e harkur e cila bën të mundur aktivizimin e muskujve dhe ndihmon në përmirësimin e qëndrimit.

Këto shapka ofrojnë rehati dhe janë prodhuar me materiale speciale të cilat janë të zgjerueshme dhe shumë të buta.

Ato janë perfekte për:

 • personat me këmbë të ngushtë ose të gjërë,
 • personat të cilët e kanë punën në këmbë,
 • personat që kanë dhimbje kycesh dhe shpine,
 • qëndrim jo i mirë.

Klikoni këtu për avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Pure Slip on 3.0

Tendri dhe të lehta

Walkmaxx Pure Slip on 3.0 ju sigurojnë rehati dhe mbrojtje makismale. Të disponueshme në 3 ngjyra, të cilat mund të përshtaten me çdo veshje dhe stil.

 • Walkmaxx Pure Slip on 3.0

  Të zeza

 • Walkmaxx Pure Slip on 3.0

  Flori

Mbrojtje Antibakteriale

Mbrojtje Antibakterial kundra bakterieve për këmbët. Bakteriet dhe djerësa shpesh shkaktojnë erën e pakëndshme të këmbëve, dhe kjo shtresë antibakteriale do t'ju ndihmojë për të parandaluar.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Pure

Avantazhet e shapkave Walkmaxx

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Mbrojtje Anti-bakteriale

  Elemimon deri në 99,9% të bakterieve, duke ju ofruar freski dhe rehati për këmbët.

 • Lehtësi për tu veshur

  Përshtaten në mënyre perfekte me këmbën dhe vishen lehtësisht.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Mund të vishen kudo

Walkmaxx Pure Slip On 3.0 kombinim modern, pamje elegante dhe janë perfekte për:

 • një ditë në plazh,
 • një shëtitje në mbrëmje,
 • për një takim me miqtë,
 • dhe për çdo ditë apo rast.
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

PURE SLIPP ON WOMEN 3.0

36 23,8
37 24,5
38 25,2
39 25,8
40 26,5
41 27,2
42 27,8
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx pure
Material: Pjesa e sipërme PU me vrima
Material: Sholla e brendshme mikrofibra antibakteriale, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Flori, silver
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia