Shapka Slip On 4.0 Fit

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Walkmaxx Fit Slip-on is the new addition to our Fit line to provide you with trendy summer footwear for your leisure time. It has the famous rounded sole with new wider outsole for a more secure, painless and comfortable step. The perforated upper makes them perfect for hot days, as it provides great breathability. Available in sizes 36-46 and 3 colours: blue, orange and green.

Shapka Slip On 4.0 Fit
790 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Walkmaxx Fit Slip-on is the new addition to our Fit line to provide you with trendy summer footwear for your leisure time. It has the famous rounded sole with new wider outsole for a more secure, painless and comfortable step. The perforated upper makes them perfect for hot days, as it provides great breathability. Available in sizes 36-46 and 3 colours: blue, orange and green.

Më shumë
Detajet e produktit

Dizajn i ri për më shumë rehati

Plotësisht të reja pjesë e linjës sonë Fit - Shapkat Walkmaxx Fit Slip-on do t'ju ofrojë rehatinë e duhur që ju nevojitet për ditët e verës- qoftë në plazh apo për në shtëpi.

Ato kanë:

 • Sfungjer EVA në shollën e brëndshme për më shumë fleksibilitet dhe butësi
 • Sholle e harkuar qe lehteson dhimbjen ne nyje dhe kembet e enjtura
 • Pjesa e siperme me vrima per me shume qarkullim ajri
 • Ngjyra të modës dhe dizajn modern për një pamje të bukur verore

Shiko avantazhet e shollës së harkuar

Walkmaxx Fit Slip On 4.0 Walkmaxx Fit Slip On 4.0 Walkmaxx Fit Slip On 4.0

Të reja dhe të përmirësuara

Linja Fit me produktet tona më të njohura dhe më të vlerësuara nga klientët tanë falë avantazheve që ato ofrojnë - ajrosen lehtësisht, mund të vishen për çdo lloj aktiviteti ecje, janë të lehta dhe të rehatshme, ofrojnë mbështetjen e duhur dhe përshaten me formën e këmbës.

Më shumë info rreth linjës Fit

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Butësi në çdo hap, pa dhimbje

Për ndjesinë më të rehatshme, Shapkat Walkmaxx Fit Slip-on kane sfungjer EVA në mes për të siguruar një fleksibilitet më të mirë dhe amortizimin e goditjes. Pjesa e poshtme është bërë prej gome dhe eshte rezistente ndaj rrëshqitjes ndërsa pjesa e sipërme me vrima siguron ajrosje të mjaftueshme për këmbët tuaja. Sholla e rrumbullakët siguron shpërndarjen më të mirë të peshës dhe kështu ndihmon në transferimin e presionit nga nyjet në muskuj, duke rezultuar në më pak dhimbje dhe qëndrim të përmirësuar.

Walkmaxx Fit Slip On 4.0

Ndjesi dhe pamje e bukur

Shapkat Walkmaxx Fit Slip-on janë dizenjuar për këdo që kërkon reahti edhe gjatë kohës së lirë. Të përshtatshme për tu veshur gjatë ditës kur kryeni punët e përditshme, në mbrëmje në pishinë apo për në plazh e shumë më tepër.

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Për në baçe

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Për në plazh

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Pasi keni mbaruar stërvitjen

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Kur nxirrni qenin shëtitje

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Kur bëni punët e shtëpisë

 • Walkmaxx Fit Slip On 4.0

  Piknik me familjen

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme EVA
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, Jeshile, Portokalli
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia