Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Shapka Walkmaxx

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-90%

Mënyra më e lehtë për të rënë në peshë dhe për të marrë trupin e ëndërruar në pak kohë. Thjesht të ecin me Walkmaxx! Digjni kalori dhe humbisni peshë me çdo hap.

Tonifikoni dhe formoni trupin tuaj gjatë kohës që ju ecni.

Ngjyrat dhe numrat:

 • Të zeza - 38 dhe 43
 • Të kuqe - 38 dhe 39
Shapka Walkmaxx

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 499 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Mënyra më e lehtë për të rënë në peshë dhe për të marrë trupin e ëndërruar në pak kohë. Thjesht të ecin me Walkmaxx! Digjni kalori dhe humbisni peshë me çdo hap.

Tonifikoni dhe formoni trupin tuaj gjatë kohës që ju ecni.

Ngjyrat dhe numrat:

 • Të zeza - 38 dhe 43
 • Të kuqe - 38 dhe 39
Më shumë
Detajet e produktit

Shapka Walkmaxx me shollë të harkuar

Tonifikoni dhe forconi muskujt me shapkat e reja dhe të rehatshme Walkmaxx! Sholla e tyre e harkuar do të krijojë ndjesinë sikur jeni duke ecuz zbathur mbi rërën e nxehtë. Ato vënë në lëvizje një numër të madh të muskujve të trupit gjatë kohës që ju ecni apo qëndroni në këmbë.

Dizajnuar për të përmirësuar jetën tuaj duke ndryshuar mënyrën sesi ju ecni. Walkmaxx ka një fund dinamik që përsëritet për të simuluar ecjen në rërë të butë. Me komoditetin e Walkmaxx, ju do të ndjeni thembrat tuaja të zhyten në tokë ndërkohë që ecni, shtrirje të peshës së trupit në të gjithë shputën e këmbës dhe shtrirje të gishtërinjtë tuaj. Kjo lëvizje do të rezultojë në këmbë më të forta, vithe, shpinë dhe muskuj barkut ndërkohë që stabilizoni hapat tuaj.

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • të lehta & të rehatshme
 • përmirëson qarkullimin e gjakut
 • përmirëson qëndrimin
 • lehtëson tensioni e muskujve dhe problemet e shpinës/kyçeve
 • forcojnë pulpat, kofshët, vithet
 • forcojnë shpinën dhe muskujt e barkut
 • digjni kalori në çdo hap
 • ju ndihmojnë të humbisni peshë
 • tonifikoni dhe forconi trupin gjatë kohës që ecni

Ecin me Walkmaxx!

Ne ju sugjerojmë të përdorni Walkmaxx për 25- 45 minuta në ditë, në varësi të nivelit tuaj të palestër. Gjatë kohës që ju mbani shapkat Walkmaxx, trupi juaj do të përshtatet me këtë metodë të re ecje. Për ju do të jetë e lehtë dhe e rehatshme për ecur dhe përjetuar përfitimet kardiovaskulare.

Të dhëna teknike
Available sizes 37-45
Funksione Shtesë inner anti-slip sole
Material: Pjesa e sipërme EVA
Material: Sholla e brendshme EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme E Bardhë, E Bardhë/Rozë, E Kuqe, E Zezë, E Zezë/Blu, Jeshile, Jeshile E Errët, Rozë/E Kuqe
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star