Atlete Trend Leisure Origin

Photo
Video
-60%

Rehati maksimale me atletet Walkmaxx Trend Leisure Origin. Me shollë origjinale të harkuar nuk do të sjellin vetëm lumturi në jetën tuaj, por edhe rehati për këmbët.  Shtrese memori në brëndësi për butësi në cdo hap dhe rehati maksimale. Pavaresisht moshës dhe gjinisë, këto atlete të reja të linjës walkmaxx nuk duhet t’ju mungojnë në koleksionin tuaj.

Atlete Trend Leisure Origin

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rehati maksimale me atletet Walkmaxx Trend Leisure Origin. Me shollë origjinale të harkuar nuk do të sjellin vetëm lumturi në jetën tuaj, por edhe rehati për këmbët.  Shtrese memori në brëndësi për butësi në cdo hap dhe rehati maksimale. Pavaresisht moshës dhe gjinisë, këto atlete të reja të linjës walkmaxx nuk duhet t’ju mungojnë në koleksionin tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati maksimale ne cdo hap

Nese jeni duke kerkuar per nje pale atlete te rehatshem dhe komode, duhet ti hidhni nje sy atleteve Walkmaxx Trend Leisure Origin. Komoditeti i tyre i kombinuar me te gjitha avantazhet e sholles se harkuar, jane krijuar per tju ofruar rehati maksimale, per cdo lloj moshe. Keto atletet mund te vishen si per pune ashtu edhe per nje shetitje apo kafe me miqte.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin

Dizajn dhe stil

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajn dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për më shumë energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lexo me shume per avantazhet e linjes Trend

Shiko avantazhet e sholles se harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qendro mbiimazh per me shume detaje.

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

Atletet Leisure Origin jane unisex dhe jane te disponueshem ne dy ngjyra te zeze dhe ngjyre ulliri.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin

  Ngjyre ulliri

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin

  Te zeza

Vishuni me stil me Walkmaxx

Problemet e shpinës dhe gjunjeve janë çështje të zakonshme që mund të vijnë edhe nga veshja e këpucëve të papërshtatshme. Me atletet Walkmaxx, ju do te jeni te sigurte qe jo vetem kembet tuaj do te jene rehat por I gjithe trupi do te kete perfitime te shumta. Sholla e harkuar origjinale do t'ju mbështesë dhe do t'ju ndihmojë të shmangni ndjesine e pakëndshme të këmbëve të enjtura, edhe pas një dite të gjatë ecjeje apo qëndrimi ne kembe. Duke mundësuar një shpërndarje të barabartë të peshës trupore, sholla e harkuar siguron lehtësimin e pikave të presionit në këmbë dhe zvogëlon presionin në gjunjë dhe nyje. Rezultati? Qëndrim më i mirë!

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Origin

Cfare i ben atletet Walkmaxx Trend Leisure Origin kaq speciale:

 • Dy ngjyra te zeze dhe ngjyre ulliri
 • Sholle e harkuar per hapa te sigurte e te lehte
 • Gome EVA ne pjesen e thembres
 • Model Unisex

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 

Numri

Gjatesia e kembes

(cm)

AtleteTrend Leisure Origin 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
43 28,6
44 29,3
45 29,9
46 30,6
 

Si te masni numrin e kembes

Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme EVA, materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme E Zezë, Jeshile E Errët
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia