Atletet Sneaker Style për meshkuj Comfort

Photo
Video

Atlete për meshkuj Walkmaxx Comfort Sneaker Style modeli i ri me lidhese dhe me një dizajn të këndshëm. Përzgjedhja e materialeve i bën keto atlete më të rehatshme dhe më të lehta për tu përshtatur. Me shollë të harkuar do të sigurojë hapa të rehatshëm dhe do të parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse.

Atletet Sneaker Style për meshkuj Comfort
5,990 Lekë
5,092 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Atlete për meshkuj Walkmaxx Comfort Sneaker Style modeli i ri me lidhese dhe me një dizajn të këndshëm. Përzgjedhja e materialeve i bën keto atlete më të rehatshme dhe më të lehta për tu përshtatur. Me shollë të harkuar do të sigurojë hapa të rehatshëm dhe do të parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndjeni ndryshimin brenda disa minutave

Kërkimi për palë atlete perfekte ka mbaruar: Atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Style për meshkuj me strukturën e re të shollës do të sigurojë rehati në thembra, duke vepruar kështu si një amortizues i mirë i goditjes dhe duke rritur reahtine e duke ju dhuruar ndjesine sikur po ecni zbathur.

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Atletet tuaja të preferuara

Të veshësh Walkmaxx siguron që këmbët tuaja të marrin mbështetjen e nevojshme për të gjithë ditën, në punë ose gjatë aktivitetit tuaj të preferuar të kohës së lirë. Sholla e tyre e harkuar, me origjinë në Gjermani, aktivizon muskujt dhe çon në sjellje të përmirësuar, duke ju bërë të dukeni dhe të ndjeheni më mirë në çast!

Walkmaxx Comfort Sneaker Style M
Walkmaxx Comfort Sneaker Style M

Qëndroni aktiv për një kohë më të gjatë

Atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Style per meshkuj do t'ju ndihmojë të shkoni më tej për më gjatë. Me një stil elegant me dy ngjyra dhe stil rinor, këto atlete janë ideale për pranverën dhe verën. Nëse doni atlete të rehatshme dhe me pamje bashkëkohore, ky është modeli perfekt për ju!

Walkmaxx Comfort Sneaker Style M
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Atlete Comfort Sneaker Style

40 26,4
41 27,0
42 27,7
43 28,4
44 29,0
45 29,7
46 30,4

Si të masni numrin e këmbës?

Të dhëna teknike
Available sizes 40-46
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme denim, PU nubuk
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, gomë termoPlastike
Ngjyrat e disponueshme Kafe, navy
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia