Nuk keni produkte në shportë

Provo

Balerina Elegant 3.0 Comfort

Photo
Video

Gjithçka që i duhet një femre për tu dukur elegante

Balerinat Comfort Elegante janë krijuar për t'ju ofruar rehati, ato kanë një shtresë speciale memory në brëndësi të shollës e cila ju dhuron ndjesinë sikur po ecni mbi re. Kombinimi me i mire i avatanzheve te kepuceve tradicionale me ato me shille te harkuar i bejne edhe me te vecanta. Te pershtashme per tu veshur ne cdo rast, perfekte per mbremje apo evente te ndryshme. Me Balerinat Comfort Elegant 3.0 ju do te ndjeheni me te sigurta ne cdo hap qe ju hidhni.

 

Balerina Elegant 3.0 Comfort
6.990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Gjithçka që i duhet një femre për tu dukur elegante

Balerinat Comfort Elegante janë krijuar për t'ju ofruar rehati, ato kanë një shtresë speciale memory në brëndësi të shollës e cila ju dhuron ndjesinë sikur po ecni mbi re. Kombinimi me i mire i avatanzheve te kepuceve tradicionale me ato me shille te harkuar i bejne edhe me te vecanta. Te pershtashme per tu veshur ne cdo rast, perfekte per mbremje apo evente te ndryshme. Me Balerinat Comfort Elegant 3.0 ju do te ndjeheni me te sigurta ne cdo hap qe ju hidhni.

 

Më shumë
Detajet e produktit

Dhurojini këmbëve elegancë dhe rehati

Ne ju prezantojme modelin më të ri dhe të përmirësuar të Balerinave Walkmaxx Comfort Elegant.

 • Materiali me shkëlqim dhe me efekt të zgjerueshëm i bejnë këto balerina më të rehatshme dhe gjithashtu kanë më shumë vetëajërosje.
 • Shtresa memory në brëndësi përmirëson rehatinë dhe shtypjen.
 • Sholla e harkuar lehtëson presionin ne nyje dhe në shputa dhe shpërndan presionin e ushtruar.
 • Gomë rezistente e cila është e fortë dhe nuk lejon rrëshkitjen.

Klikoni këtu për avantazhet e shollës së harkuar

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Lexoni më shumë për avantazhet e linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

 • Lehtësi për tu veshur

  Përshtaten në mënyre perfekte me këmbën dhe vishen lehtësisht.

 • Shtresë memory

  Shtresa memory në brëndësi të shollës do të siguroj më shumë rehati dhe ngrohtësi në ditët e ftohta të dimrit.

Qëndro mbi imazh për më shumë detaje.

Plot stil dhe te pershtatshem per cdo rast

Materiale te zgjedhura me kujdes, ngjyra trendi te cilat do tju japin prezence ne cdo rast dhe ne cdo hap qe ju hidhni.

Detaji elegant i tyre i ben keto balerina te pershtashme per pune apo cdo rast tjeter, pasi mund te kombinohen lehtesisht me cdo veshje.

Rekomandim:

Balerinat Walkmaxx Comfort Elegant jane te pershtatshme per te gjitha femrat qe bejne nje jete aktive dhe duan te kene nje trup ne forme.

Ne jua rekomandojmë:

 • personave të cilët kalojnë shumë kohë pa i hequr këpucët, personave që ju enjten këmbët apo kanë dhimbje këmbësh
 • për personat që duan këpucë të rehatshme
 • për këdo që dëshiron të përjetojë ndjesinë e të ecurit zbathur
 • për çdo moshë
 • për çdo formë këmbe
 • për këtë që dëshiron të parandalojë dhimbjen e nyjeve dhe shpinës, të përmirësojë qëndrimin dhe forcojë muskujt
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme elastike, PU me vrima
Material: Sholla e brendshme materila memory, PU
Material: Sholla e jashtëme gomë TPR
Ngjyrat e disponueshme e zezë, flori, silver
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star