Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-80%
SKU: 99-1000213323

Atlete Sneaker Urban Green Flat

Përshkrim I shkurtër

Të ndërtuara për t’ju ofruar sa më shume rehati, por në modë, këto atlete mund t’ju veshin pothuajse në çdo rast. Të bëra me shollë shtesë dhe të lehtë Ultimax, këto atlete jo vetëm që duken mirë, por gjithashtu ofrojnë rehati të shkëlqyeshme dhe hapa të lehtë. Dizajni unisex.

Çmimi: 8,490 Lekë


Oferta: 1,698 Lekë

Atlete Sneaker Urban Green Flat
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Të ndërtuara për t’ju ofruar sa më shume rehati, por në modë, këto atlete mund t’ju veshin pothuajse në çdo rast. Të bëra me shollë shtesë dhe të lehtë Ultimax, këto atlete jo vetëm që duken mirë, por gjithashtu ofrojnë rehati të shkëlqyeshme dhe hapa të lehtë. Dizajni unisex.

Më shumë
Detajet e produktit

Strukturë e rehatshme dhe dizajn i bukur

Atletet e fundit nga Walkmaxx ofrojnë shumë rehati për stërvitjet tuaja të lehta duke ruajtur një atmosferë sportive, në mënyrë që të mund të vishen edhe me veshjet rastësore. Ngjyra jeshile e errët ose e zezë është projektuar që të përputhet me të gjitha veshjet thelbësore të garderobës tuaj.

Walkmaxx Sneaker Urban Green Flat

Përditësoni koleksionin tuaj të atleteve

Këto atlete janë gati për çdo gjë që fundjava ka për t’ju hedhur. Nga kryerja e detyrave gjatë ditës, deri në daljen në qytet gjatë natës, falë shollës së lehtë dhe elegante dhe pjesës së sipërme të thurur të zbukuruar, këto atlete do t'ju bëjnë të dukeni dhe të ndiheni të freskët gjatë gjithë ditës dhe natës.

Walkmaxx Sneaker Urban Green Flat

Moderne dhe të rehatshme

Nëse kujdeseni për Natyrën, do të jeni të lumtur të mësoni se këto atlete janë bërë me materiale të ricikluara.

 • Walkmaxx Sneaker Urban Green Flat

  Pjesa e sipërme material i ricikluar

  Pjesa e sipërme e thurur nga PET dhe TPU lejonë këmbët tuaja të marrin frymë ndërsa teknologjia e lehtë e veshjes ju lejon ti vishni atletet pa shumë mundim. Me material të ricikluar.

 • Walkmaxx Sneaker Urban Green Flat

  Shollë Ultimax

  Ultimax ka qëndrueshmëri superiore, zbutje dhe tërheqje të jashtëzakonshme. Për shkak të tërheqjes së lartë, 30% energji kthehet - kur këmba juaj prek dyshemenë, materiali zvogëlohet dhe ju kthen energjinë e kthimit për lëvizjen tjetër, duke kursyer energjinë tuaj dhe duke ju dhënë ndjenjën e mungesës së peshës.

 • Walkmaxx Sneaker Urban Green Flat

  Sholla e poshtme shumë e lehtë, me material te ricikluar

  Pjesa e poshtme e fortë mundëson qëndrueshmëri të mirë ndërsa fundi kundër rrëshqitjes dhe tërheqja ju mbajnë të sigurt në sipërfaqe të lagura. Mbështetje shtesë përkëdhel këmbët tuaja gjatë gjithë ditës.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Sneaker Urban Green Flat

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,4 8,0
37 24,0 8,2
38 24,7 8,4
39 25,4 8,5
40 26,0 8,7
41 26,7 8,9
42 27,4 9,0
43 28,0 9,2
44 28,7 9,4
45 29,4 9,5
46 30,0 9,7

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star