Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-50%
SKU: 99-1000229685

Kapak Titanium Legend

Përshkrim I shkurtër

Përshtaten në mënyrë perfekte me të gjitha enët e gatimit Delimano Titanium Legend. Të bëra nga xham i temperuar dhe dorezë prej çeliku inoks, këto kapak janë të sigurt për tu përdorur në furrë dhe të disponueshëm në 3 përmasa: 20, 24 dhe 28 cm.

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 745 Lekë

Kapak Titanium Legend
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Përshtaten në mënyrë perfekte me të gjitha enët e gatimit Delimano Titanium Legend. Të bëra nga xham i temperuar dhe dorezë prej çeliku inoks, këto kapak janë të sigurt për tu përdorur në furrë dhe të disponueshëm në 3 përmasa: 20, 24 dhe 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Përfitoni sa më shumë nga enët tuaja të gatimit Titanium Legend me kapak qelqi

Kompletoni koleksionin e enëve tuaja të gatimit Delimano Titanium Legend me kapak xhami elegant me performancë të lartë. Kapakët tani janë përmirësuar me dizajn të sheshtë për ruajtje më të lehtë (lartësia vetëm 3,2 cm) dhe dorezë prej çeliku inox. Ato janë bërë prej xhami të pastër të temperuar dhe mund të përdoren edhe në furrë kur receta kërkon enë të mbyllur gjatë pjekjes.

Delimano Titanium Legend Glass Lid

Ruani shijen e gatimit

Kapakët Delimano Titanium Legend janë perfekt për të mbyllur aromën dhe lagështinë ndërsa gatuani ose piqni dhe e bëjnë të lehtë gatimin me avull. Kapaku i qelqit rezistent ndaj nxehtësisë ju lejon të monitoroni ushqimin pa pasur nevojë ta hapni atë gjatë proçesit të gatimit, që do të thotë se kurseni energji dhe kohë.

Delimano Titanium Legend Glass Lid

Material cilësor dhe i fortë

Të projektuar me kujdes për të plotësuar gamën tonë të enëve të gatimit Delimano Titanium Legend, ju mund t'i përdorni në çdo burim nxehtësie, madje edhe në furrë deri në 250 °C. Ato janë rezistente ndaj kimikate dhe ndaj gërvishtjeve, kështu që do t'i keni për shumë vite. Pas gatimit, mund t'i lani në lavastovilje.

Kapakët janë në dispozicion në 3 përmasa:

  • 20 cm,
  • 24 cm dhe
  • 28 cm.
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Informacione rreth produktit

  • Të sigurta për tu përdorur në furrë deri në 250°C
  • Mund të lahen në lavastovilje
  • Doreza praktike
Delimano Titanium Legend Glass Lid

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star