Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë

Tabela e madhėsive Walkmaxx

"Ndjesia" ėshtė nje matės krahasues e cila krahason masėn e njė modeli me njė mesatare masash tė tė njėjtės kategori (Leisure, Sandale etj...) (shembull: nėse dikush vesh zakonisht sandale numėr 38 dhe ka ndėr mend tė blejė sandale tė cilat »japin ndjesinė« 37,8 ato do tė jenė pak mė tė vogla se sa njė msatare 38. Nga ana tjetėr, nėse blini njė palė qė ju japin ndjesinė e 38.3 kėto sandale do jenė pak mė tė mėdha se njė sandale mesatare.)

Hapat:

  • Vendosni njė letėr nė dysheme pranė murit
  • Me njė stilolaps, shėnoni fundin e thembrės dhe majėn mė tė gjatė tė gjishtit (me ēorape tė veshura)
  • Mateni me vizore
  • Krahasojeni me vlerat e tabelės

Kujdes: nė rast se do pėrdorni opcionin e gjatėsisė sė kėmbės, sigurohuni tė bėni matjen me kujdes!