Pista, Makinat dhe Muret

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Loja më e pëlqyer e vitit tani në një version të ri, më e madhe dhe me më shumë aksesorë! Me 200 pjesë e cila shkëlqen në errësirë. Me Magic Track fëmijët tuaj do të kalojnë shumë ore duke u argëtuar dhe luajtur. Bashkohuni me grupin prej 7 milijon fëmijësh që tashme luajnë me Magic Track.

 • Pista me gjatësi 3 metra
 • 2 makina me drita LED
 • 2 ndalesa si mur
 • 1 kryqëzim në formë X
 • Aksesorë te tjerë për pistën
Pista, Makinat dhe Muret

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,198 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Loja më e pëlqyer e vitit tani në një version të ri, më e madhe dhe me më shumë aksesorë! Me 200 pjesë e cila shkëlqen në errësirë. Me Magic Track fëmijët tuaj do të kalojnë shumë ore duke u argëtuar dhe luajtur. Bashkohuni me grupin prej 7 milijon fëmijësh që tashme luajnë me Magic Track.

 • Pista me gjatësi 3 metra
 • 2 makina me drita LED
 • 2 ndalesa si mur
 • 1 kryqëzim në formë X
 • Aksesorë te tjerë për pistën
Më shumë
Detajet e produktit

Argëtohuni me lojën e vitit – tani me 2 makina dhe 14 aksesorë!

A jeni gati për garë? Gati, merni setin.....CRASH! Loja më popullore e vitit tashmë është rikthyer, dhe këtë herë më e madhe dhe me më shumë aksesore se asnjëherë. Krijuar falë kërkesave të fëmijeve, pista magjike Magic Track vjen me 200 pjesë të cilat ndriçojnë në errësirë dhe me 16 aksesorë fantastik.

Organizoni gara reale me 2 makina të cilat janë të përfshira në set dhe me aksesorët e ndryshëm të cilat do t'ju bëjnë lojën edhe më argëtuese. Vendosni disa rregulla me 6 tabelat e rrezikut dhe 4 konat, ose thjeshtë vendosni murin me tulla ose murin me gur.

Një pistë unike e cila ndriçon në errësirë

Aventura e vërtetë fillon kur ju të fikni dritat. Pista magjike Top Shop Magic Tracks ndriçon në errësirë dhe e kthen dhomën e fëmijëve tuaj në një ambjent magjik dhe të këndshëm për të luajtur.

Thjeshtë lëreni pistën në dritë për disa orë, e me pas do të shikoni spektaklin e ngjyrave - një pamje fantastike do të shikoni edhe kur të vendosni makinat me dritat LED!

Lëreni të lirë imagjinatën e fëmijeve

Krijoni pistën e ëndrrave. Bëhuni inxhinier dhe ndërtoni pistën tuaj unike. Asnjë pengesë apo formë nuk është aq e madhe për të sfiduar Magic Track.

 • Jepini formë sipas dëshirës

  Pista është e përbëre nga material plastik i cili është fleksibël, përkulet dhe merr formën sipas dëshirës tuaj.

 • Krijoni pengesa dhe kodra

  Mund të përdorni libra, jastëk për të krijuar pengesa, tunele dhe ura.

 • Bëjini ato të përplasen!

  Shikoni sesi do të përplasen makinat gjatë garës me pisten magjike Magic Track!

2 makina me dirta LED gati për garë

Sëbashku me setin Magic Tracks Crash Set ju do të merrni edhe 2 makina - një të verdhë dhe një të zezë. Mund ti ngjisni figurat e ndryshme që janë në fletën me ngjitëse dhe vendosni në garë kundra njera tjetrës. Secila nga makinat ka 5 dirta LED të cilat ndriçojnë në errësirë kur ecin.

Makina punon me bateri, të cilat vendosen në pjesën e poshtme të makinës e cila hapet me ndihmën e një kaçavide të vogël -  bateritë e saj nuk kanë si të humbasin.

Krijoni pista të ndryshme për gara

Me pisten magjike Magic Tracks Crash Set asnjë garë nuk do të jetë e njejtë. Krijoni pistën tuaj sipas dëshirës dhe filloni të bëni gara.

 • 2 makinaE verdhë dhe e zezë

 • Pengesa me mur guriKrijoni pengesa me murin prej guri

 • Pengesa me tullaFluturoni mbi pengesën me tulla

 • Kryqëzimi XÇfarë ndosh kur dy makina janë afër? Përdorni kryqëzimin dhe shikoni kush ka përparësi.

 • 6 tabela tafikuVendosni disa rregulla me ndihmën e tabelave.

 • 4 koneJeni duke bërë punime në pistë? Mund të përdorni konet për më shumë siguri

Krijoni momente të paharueshme për të gjithë familjen

Pista Magic Tracks Crash Set është loja e të gjithë familjes. Magic Tracks për fëmijet dhe të rinjt në shpirt. Dhurata perfekte për të vegjelit tuaj nga 3 vjec dhe pa limit moshe kur vjen puna tëk kenaqësia!

 • Kaloni më shumë kohë me familjen

 • Bëni gara me shoket

Sigurohuni te porosisni setin origjinal Magic Tracks

Magic Tracks është një nga lojrat më popullore në botë – sigurohuni që të porosisni setin origjinal i cili është i vetmi që do t'ju dhurojë kënaqësi makimale!

Si të dallojmë pistën origjinale Magic Tracks?

 • 1. Vetëm Magic Tracks ndiçon në errësirë

  Pas ekspozimit në dritë për pak orë, Magic Track do të ndriçojë në errësirë.

 • 2. Vetëm Magic Tracks është prodhuar me materiale cilësore

  Pjesët e pistes Magic Tracks janë rezistente dhe të prodhuara me material plastik me cilësi të lartë, kjo do të thotë që ato nuk mund të thyhen apo prishen.

 • 3. Magic Tracks e sigurtë për fëmijët

  Makina e Magic Tracks ka 3 bateri, të cilat janë të pozicionuara poshtë makinës dhe ju duhet ta hapni kapakun me ndihmën e një kaçavide.

 • 4. Makina Magic Tracks ka 5 dirta LED

  Makina Magic Tracks ka 5 drita LED të cilat ndriçojnë dhe krijojnë një show magjik.

Informacione Shtesë

Paketimi përfshin:

 • 200 pjesë të cilat kanë gjatesi totale 3 metra
 • 2 makina me drita LED
 • 2 ndalesa si mur
 • 1 lidhëse në formë X
 • 6 tabela
 • 4 kone
 • 1 fletë me letra ngjitëse
 • 1 guide

Makina punon me 3 bateri AAA (nuk përfshihen në paketim)
Mosha e rekomanduar: mbi 3 vjec
Materiali: plastik

Të dhëna teknike
Add Info requires 3 AAA batteries (not included)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star