Nuk keni produkte në shportë

Provo

Ndriçues me bateri

Photo
Video

Ndriçoni vëndet e vogla dhe të errëta të shtëpisë me ndriçuesin me bateri. Me drita LED dhe fuqi 200 lumens. Punon me bateri. Instalohet shumë lehtë, pa vegla dhe kabëll. Ngjit në çdo sipërfaqe. Thjeshtë hiqeni dhe mund të përdoret edhe si ndriçues dore.

Ndriçues me bateri
3.490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Ndriçoni vëndet e vogla dhe të errëta të shtëpisë me ndriçuesin me bateri. Me drita LED dhe fuqi 200 lumens. Punon me bateri. Instalohet shumë lehtë, pa vegla dhe kabëll. Ngjit në çdo sipërfaqe. Thjeshtë hiqeni dhe mund të përdoret edhe si ndriçues dore.

Më shumë
Detajet e produktit

Ndriçoni vëndet dhe cepat e errët në shtëpi

Ju kanë ikur dirtat dhe jeni duke kërkuar për qiri, ndriçues apo diçka tjetër për të ndriçuar sërisht shtëpinë? Jeni duke punuar në makinë dhe ju duhet më shumë dritë në cepat e errët të garazhdit? Ndoshta ju duhet më shumë dritë në dollapin e rrobave kur merrni rrobat në mëngjes.

Zgjidhja perfekte në çdo moment që ju duhet më shumë dritë në shtëpi apo zyrë. Me një fuqi 200 lumens, kjo dritë LED mund të ndriçojë çdo dhomë apo vënd të errët. Punon me bateri dhe përdor 6 herë më pak energji sesa mesatarja e llampave. Shijoni orë të tëra me dritë kudo që të jeni!

Ndriçoni dollapet e kuzhinës

Ngjiteni në garderopë

Thjeshtë ngjiteni dhe ndizeni atë!

Ajo mund të ngjitet në çdo sipërfaqe – në dollapet e drurit, pllakat e banjës apo edhe në metal.

Ofron 3 mënyra vendosje:

  • magnet i fortë
  • me varje (mund të varet në gozhdë)
  • me ngjitje në mur

Thuajini lamtumire mënyrave të komplikuara të ndriçuesve me kabuj. Ndriçuesi qëndron i ftotë, kështu është i sigurtë edhe për fëmijët.

Shumë e lehtë dhe e vogël mund të futet në xhep

Ky ndriçues nuk është si gjithë ndriçuesit e tjerë. Është 2 në 1 dhe mund ta merrni kudo me vete. Thjeshtë ndizet dhe kthet menjëherë edhe si një ndriçues dore. Ju nuk do të mbesni me në errësirë falë tij. Mund të përdoret brënda ose jashtë shtëpisë. Mund ta merrni me vete në udhëtime ose mund ta përdorni edhe në rastet kur ju duhet drite në amjente të errëta. Vënde të vogla të erreta, dollap, garzhde, garderopë, zyrë apo shtëpi, ky ndiçues është një ndihmë e madhe në çdo kohë dhe kudo kur ju duhet më shumë dritë.

Kur lexoni

Kur ju kanë ikur dritat dhe kontrolloni automatin

Në makinë

Informacione Shtesë

Informacione Teknike

Çdo produkt punon me 3 bateri AAA (të cilat nuk janë të përfshira në paketim)

Përmasa: 11 x 7,5 cm

3 mënyra vendosje:

  • Me magnet
  • Me vajre
  • Me ngjitje
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Bateri 3 x AAA (nuk përfshihen)
Përmasat 11cm x 7,5cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star