Nuk keni produkte në shportë

Provo

Masazhues për të gjithë trupin Wellneo

Photo
Video

A ndjeheni të stresuar dhe keni dhimbje? Keni nevojë për relaksim? Masazhuesi Wellneo 3D për të gjithë trupin do tju ndihmojë të lehtësoni dhimbjet e muskujve dhe relaksojë të gjithe trupin. Ka ardhur koha ti kushtoni vëmëndje vetes tuaj. Së bashku me produktin ju do të merrni dhuratë edhe shapkat masazhues.

  • 4 terapi në 1 – masazhim i lehtë, masazhim i thellë, me ngrohje dhe aromaterapi
  • Redukton stresin
  • Përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Trajtim relaksues dhe efektiv
Masazhues për të gjithë trupin Wellneo
24.990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 64
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

A ndjeheni të stresuar dhe keni dhimbje? Keni nevojë për relaksim? Masazhuesi Wellneo 3D për të gjithë trupin do tju ndihmojë të lehtësoni dhimbjet e muskujve dhe relaksojë të gjithe trupin. Ka ardhur koha ti kushtoni vëmëndje vetes tuaj. Së bashku me produktin ju do të merrni dhuratë edhe shapkat masazhues.

  • 4 terapi në 1 – masazhim i lehtë, masazhim i thellë, me ngrohje dhe aromaterapi
  • Redukton stresin
  • Përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Trajtim relaksues dhe efektiv
Më shumë
Detajet e produktit

Unike dhe e pakrahasueshme

Masazhuesi për trupin Wellneo3D kombinon 4 terapi në 1 - shiatsu masazhim i lehtë, masazhim i thellë, me ngrohje dhe aromaterapi. Mënyra ideale për të lehtësuar dhimbjen, redukton stresin, përmirëson qarkullimin e gjakut, rrit fleksibilitetin, dhe ju relakson. 

Me masazhuesin Wellneo 3D për të gjithë trupin ju mund të kryeni disa lloj masazhesh si : Shiatsu masazh me 8 kokat rrotulluese, masazhim me ngrohje dhe aromaterapi.

Zbuloni fuqinë e masazhimit Shiatsu

Shiatsu është një formë masazhimi me duar dhe një nga teknikat më të rëndësishme të masazhimit. Masazhimi i lehtë dhe teknika e presionit të ushtruar nga duart përdoret për ti dhënë forcë trupit. Qellimi i këtij masazhi nuk është vetëm të lehtesoj tensionin e muskujve, por gjithashtu edhe për të optimizuar forcën dhe sigurisht për të harmonizuar trupin dhe mendjen.

Masazhimi i thellë ndihmon në çlirimin e muskujve me 4 kokat e vogla dhe 4 kokat e mëdha masazhuese,mbulon një numër të madh të indeve dhe ofron një masazhim intensiv njesoj sikur jeni duke bërë masazhim me duar.

Shijoni ekstrat të cilat e bejnë masazhimin edhe më të këndshëm

Kokat masazhuese gjithashtu kanë edhe funksionin me ngrohje, një kombinim unik midis masazhimit shiatsu dhe atij me ngrohje që e bën masazhimin me efektiv dhe relaksues. Xhepi për aromaterapi mund të përdoret me vajra të ndryshëm esencial sipas dëshirës.

Masazhim i lehtë Shiatsu në rehatinë e shtëpisë tuaj

Tani ju mund të shijoni masazhimin Shiatsu pa pasur nevojë të dilni nga shtëpia. Nuk keni pse të prisni për të lënë një orar për masazhim apo të udhëtoni për të shkuar në qëndrën e masazhit - thjeshtë ndizni paisjen masazhuese Wellneo 3D dhe shijoni një masazhim relaksues.

Ju mund të përdorni paisjen masazhuese Wellneo 3D në pjesë të ndryshme të trupit: qafë, shpatulla, parakrah, vithe, shpinë, kofshë dhe këmbë.

WELLNEO 3D FULL BODY SHIATSU MASSAGER

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star