Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-67%
SKU: 99-1000225770

Altlete Sneaker Chunky

Përshkrim I shkurtër

Mos lejoni që pamja e tyre t'ju mashtrojë. Këto atlete janë bërë nga materiale të lehta dhe një taban që merr formë dhe i jep mbeshtetje për t'i bërë ato të ndjehen si përqafimi më i rehatshëm. Ata do të mbajnë harkun tuaj të stabilizuar dhe këmbët tuaja të thata. Plus, ato janë super fleksibël, amortizojnë goditjet dhe kanë një fund gome për një kontroll të mirë në çdo terren.

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Altlete Sneaker Chunky
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Mos lejoni që pamja e tyre t'ju mashtrojë. Këto atlete janë bërë nga materiale të lehta dhe një taban që merr formë dhe i jep mbeshtetje për t'i bërë ato të ndjehen si përqafimi më i rehatshëm. Ata do të mbajnë harkun tuaj të stabilizuar dhe këmbët tuaja të thata. Plus, ato janë super fleksibël, amortizojnë goditjet dhe kanë një fund gome për një kontroll të mirë në çdo terren.

Më shumë
Detajet e produktit

Super rehati

Menjeherë do të bini në dashuri me komoditetin e tabanit fleksibël që ofron lirinë e lëvizjes. Sholla e dizajnuar në mënyrë të menduar për të ofruar rehati individuale pa asnjë sakrificë në pamje dhe stil. I pasuruar me pjesën e poshtme kundër rrëshqitjes dhe një shollë shtesë mbështetëse për këmbët, për hapa të sigurt sa herë që shkoni. Këmbët tuaja do t'i duan ato dhe ju gjithashtu.

Walkmaxx Sneaker Chunky

Lehtësia e jetës

Provoni ato dhe do të ndjeni lehtësinë për të cilën janë ndërtuar. Bërë nga materiale të lehta me taban mbështetës dhe që merr formën e këmbës. Zhvilluar për t'ju ofruar një atlete super të lehtë që mund t'i paketoni kudo dhe t'i kombinoni me çdo stil. Një shtrese e ajrosshme do të mbajë lagështinë larg, në mënyrë që të shijoni freski gjatë gjithë ditës. Këmbët tuaja do të jenë mirënjohëse dhe po ashtu edhe ju pas një dite të gjatë aventurash.

Walkmaxx Sneaker Chunky

Zbuloni pse këmbët tuaja do t'i pëlqejnë ato

Falë sholles të tyre të jashtme fleksibël 100% EVA që përshtatet me këmbën tuaj, kjo atlete funksionale e trashë lehtëson presionin dhe siguron rritjen e ajrosjes dhe thithjen e djersës, ato janë projektuar për t'i mbajtur këmbët tuaja të vendosura dhe të sigurta.

Amortizim i goditjeve

Një shtresë e jashtme 100% EVA kujdeset për disa veti të vlefshme si amortizimi i goditjeve dhe super fleksibiliteti, që do t'i vlerësoni në çdo terren. Përveç kësaj, pjesa fundore prej gome është bërë për të kapur dhe mberthyer kemben më së miri kudo që shkoni.

Walkmaxx Sneaker Chunky

Taban ekstra super komod

Sholla është e bërë nga një taban shumë i qëndrueshëm. Është material i cili merr formë, i mbështjellë dhe i projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe thithje më të mirë të djersës. Prandaj e ngre rehatinë tuaj në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Sneaker Chunky

Peshë e lehtë

Megjithëse pamja e saj e trashë, kjo atlete është për shkak të përzgjedhjes së saktë të materialeve përfundimisht të lehta. Do t'ju habisë sapo ta vishni. Mos e nënvlerësoni peshën e këpucëve tuaja! Mbani në mend se e mbani me vete gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Sneaker Chunky
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Sneaker Chunky

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,6 7,9
37 24,3 8,0
38 24,9 8,2
39 25,6 8,4
40 26,2 8,5
41 26,9 8,7
42 27,5 8,8

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star