Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-70%
SKU: 99-1000225771

Atlete Sneaker Chunky Green

Përshkrim I shkurtër

Duke ecur drejt një të ardhme komode dhe të qëndrueshme, ne zëvendësuam disa nga materialet me opsione më të gjelbra dhe shtuam pjesën tonë në një mjedis më të shëndetshëm. Provoni atletet që do të formojnë anatominë unike të këmbëve dhe do të bëhen si lëkura juaj e dytë, duke ju frymëzuar të lëvizni më shumë dhe të përjetoni në maksimum të gjitha sferat e jetës.

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Atlete Sneaker Chunky Green
Grafiku orientues
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Duke ecur drejt një të ardhme komode dhe të qëndrueshme, ne zëvendësuam disa nga materialet me opsione më të gjelbra dhe shtuam pjesën tonë në një mjedis më të shëndetshëm. Provoni atletet që do të formojnë anatominë unike të këmbëve dhe do të bëhen si lëkura juaj e dytë, duke ju frymëzuar të lëvizni më shumë dhe të përjetoni në maksimum të gjitha sferat e jetës.

Më shumë
Detajet e produktit

E ardhmja është në duart tona

Ne kujdesemi se si ndihet rehatia dhe si ndikon tek ju dhe të gjithë rreth jush. Kjo është arsyeja pse këto atlete janë bërë nga materiale të ricikluara dhe pjesërisht të ricikluara. Dhe duke mbajtur ende të njëjtën performancë të shkëlqyer që është e nevojshme për veshje gjatë gjithë ditës. Materiale të lehta dhe mbështetje e duhur për këmbët, gjë që i bën ato një zgjedhje perfekte gjatë javës së punës dhe pushimeve të fundjavës.

Walkmaxx Sneaker Chunky Green

Ecni sërisht zbathur

Kur ka qenë hera e fundit që keni ndjerë butësinë e barit nën këmbët tuaja dhe qëndrueshmërinë e mbështetjes në tokë? Këtë mund ta ndjeni sërish duke veshur atlete Walkmaxx Sneaker Chunky Green. Sholla e jashtme EVA është thithëse e goditjeve, e cila e bën çdo hap më të rehatshëm, shtroja e ajrosshme e mban lagështinë larg dhe kujdeset për mbështetjen e duhur të harkut. Përveç kësaj, ne i bëmë ato super të lehta, në mënyrë që të jenë të rehatshme për t'u veshur dhe të përshtatshme për t'u paketuar kudo që të shkoni.

Walkmaxx Sneaker Chunky Green

Zbuloni pse këmbët tuaja do t'i pëlqejnë ato

Falë shollës së tyre fleksibël 100% EVA, i përshtaten këmbës tuaj. Kjo atlete funksionale lehtëson presionin dhe siguron rritjen e ajrosjes dhe thithjen e djersës. Ato janë bërë nga materiali i ricikluar i zgjedhur me kujdes për t'i mbajtur këmbët dhe mjedisin tuaj të qëndrueshëm dhe më të sigurt.

Amortizimi i goditjeve

Sholla e jashtme EVA kujdeset për disa veti të vlefshme si amortizimi i goditjeve dhe super fleksibiliteti, që do t'i vlerësoni në çdo terren. Përveç kësaj, do të zbuloni se fundi prej gome është bërë për të kapur më shumë kontroll kudo që shkoni.

Walkmaxx Sneaker Chunky Green

Super komode

Sholla e brëndshme është shumë e qëndrueshme dhe e rehtashme. Merr formë, është e mbështjellë dhe e projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe thithje më të mirë të djersës. Prandaj e ngre rehatinë në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Sneaker Chunky Green

Të qëndrueshme = Cilësi dhe rehati

Ajo që është më e mira për natyrën është edhe më e mira për ju. Veshja e këtyre atleteve do t'ju japë rehati gjatë gjithë ditës. Falë një pjese të materialeve të ricikluara si PU, PES dhe EVA, ne arrijmë të kujdesemi për mjedisin. Por kurrë në emër të komoditetit tuaj. Merrni pjesën tuaj. Zgjidhni atlete të qëndrueshme me komoditet dhe cilësi maksimale.

Walkmaxx Sneaker Chunky Green
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Sneaker Chunky Green

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 23,6 7,9
37 24,3 8,0
38 24,9 8,2
39 25,6 8,4
40 26,2 8,5
41 26,9 8,7
42 27,5 8,8

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star