Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-70%
SKU: 99-1000225772

Atlete Sneaker Hybrid Court Classic

Përshkrim I shkurtër

Atlete të cilat ofrojnë një rehati të vërtetë, me material lëkure e cila është miqësore me mjedisin. Ne pamje duken që janë të forta, por janë bërë nga materiale të lehta. Do t'ju ofrojnë pamjen dhe funksionalitetin. Nga jashtë ju japin stil dhe nga brenda do t'ju përkëdhelin me rehati. Të qëndrueshme, marrin formë, tabani në pjesën e poshtme është i ajrosshem dhe thith lagështinë për t'i mbajtur këmbët tuaja të freskëta dhe pa aromë.

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Atlete Sneaker Hybrid Court Classic
Grafiku orientues
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Atlete të cilat ofrojnë një rehati të vërtetë, me material lëkure e cila është miqësore me mjedisin. Ne pamje duken që janë të forta, por janë bërë nga materiale të lehta. Do t'ju ofrojnë pamjen dhe funksionalitetin. Nga jashtë ju japin stil dhe nga brenda do t'ju përkëdhelin me rehati. Të qëndrueshme, marrin formë, tabani në pjesën e poshtme është i ajrosshem dhe thith lagështinë për t'i mbajtur këmbët tuaja të freskëta dhe pa aromë.

Më shumë
Detajet e produktit

Atlete për të gjitha shëtitjet tuaja

Këto atlete do t'i mbajë këmbët tuaja të freskëta dhe pa lagështi gjatë gjithë ditës. Ne kemi menduar shumë për t'i dizajnuar ato për t'iu përshtatur të gjitha pamjeve tuaja të përditshme. Ato janë të lehta për t'u stiluar me pamje casual ose elegante dhe është një zgjedhje e preferuar e të gjithë njerëzve që kujdesen për modën. Për më tepër, këmbët tuaja do të jenë mirënjohëse pasi janë të lehta dhe ofrojnë rehati ekstreme.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Bëni një milje shtesë

Mos harroni se sa të rëndësishme janë këpucët e mira. Këto atlete mund të mburren me lëkurën e vërtetë eko-miqësore që kujdeset për cilësinë premium dhe i bën ato më të qëndrueshme. Shtresa e butë ekstra komode për rehati në çdo hap.

Vetëm mendoni se sa hapa dhe ecje bëni çdo ditë. Me to, ju mund të shkoni edhe një milje shtesë. Dhe si një qershi mbi tortë - mirëmbajtja e lëkurës është vetëm një leckë larg.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Zbuloni pse këmbët tuaja do t'i pëlqejnë ato

Atletet hibride falë peshës së tyre të mahnitshme të lehtë të shollës dhe tabanit 100% EVA, të krijuara me teknologji inovative anatomike. Ato përmbajnë më të mirat, pasi janë të forta, por të lehta.

Të lehta

Falë 100% të materialit EVA-s, këto atlete hibride mund të shfaqen dhe duken të rënda, edhe pse për pamjen e tyre të fortë, ndjenja e veshjes së tyre është krejt e kundërta. Me shtrojë shtesë që ajroset lehtësisht, ato do t'i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe pa lagështi gjatë gjithë ditës. Provojini dhe nuk do t'ju lënë të zhgënjeheni. Që nga ajo ditë kjo do të jetë veshja juaj e preferuar gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Taban ekstra komod

Sholla e brëndshme është e bërë nga një taban shumë i qëndrueshëm. Merr formën e këmbës, i mbështjellë dhe i projektuar me teknologji inovative anatomike që siguron ajrosje dhe thithje më të mirë të djersës. Prandaj e ngre rehatinë tuaj në një nivel tjetër. Mbështetja e duhur e harkut do të stabilizojë hapin tuaj dhe do të kujdeset për mbështetjen gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic

Pjesa e sipërme lëkure eko

Lëkura e vërtetë miqësore me mjedisin kujdeset për cilësinë premium dhe qëndrueshmërinë e madhe të këtyre atleteve. Atletet janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe nëse i trajtoni me kujdes do të jetë rezistente për çdo sezon pavaresisht motit. Lëkura është një material natyral i fortë, i qëndrueshëm, por i butë dhe komod që do t'ju japë mbrojtjen më të mirë.

Walkmaxx Sneaker Hybrid Court Classic
Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

SI TË MASNI NUMRIN E KËMBËS?

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbës

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Numrat për Sneaker Hybrid Court Classic

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Gjërësia e këmbës

(cm)

36 24,0 8,2
37 24,6 8,3
38 25,3 8,5
39 26,0 8,6
40 26,6 8,8
41 27,3 8,9
42 27,9 9,1
43 28,6 9,2
44 29,3 9,4
45 30,0 9,5
46 30,6 9,7

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star