Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Photo
Video
-83%
SKU: 99-1000195456

Trend Sneaker Knit

100 100 1
Përshkrim I shkurtër

Modeli me i ri i atleteve në familjen Walkmaxx, linja Fit me shollë të sheshtë është për çdo brez që kërkon rehati dhe dizajn të bukur. Këto këpucë janë të lehta, të ajrosshme dhe të gjithanshme, të përshtatshme për tu veshur në punë apo ecje të zakonshme. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-46.

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Trend Sneaker Knit
Grafiku orientues
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
Na telefono në: 04 451 44 64
Më shumë

Modeli me i ri i atleteve në familjen Walkmaxx, linja Fit me shollë të sheshtë është për çdo brez që kërkon rehati dhe dizajn të bukur. Këto këpucë janë të lehta, të ajrosshme dhe të gjithanshme, të përshtatshme për tu veshur në punë apo ecje të zakonshme. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-46.

Më shumë
Detajet e produktit

Theksoni stilin tuaj me këpucë të reja nga Walkmaxx

Modeli me i ri nga Walkmaxx, një linjë e bërë me shollë të sheshtë. Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat është një kombinim i rehatisë së fundit dhe dizajnit në modë që ngre stilin tuaj personal në një nivel të ri. Të modës dhe me stil, këto këpucë do të jenë një shoqëruese e përsosur kudo që shkoni - në punë, park, në një natë takimi, shëtitje në pranverë dhe verë me fëmijët tuaj, ose për pazar.

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Tani me një taban të sheshtë dhe lidhëse - ashtu siç i doni

Linja e fundit Walkmaxx Fit është një përgjigje për të gjithë ju që keni dashur të vishni këpucë Walkmaxx me taban të sheshtë. Forma shtesë e rehatshme dhe fleksibile e vetme në këmbët tuaja ndërsa materiali i sipërm i ajrosur e bën të gjithë këpucën jashtëzakonisht të ajrosshme, të butë dhe të lehtë.

Materiali i sipërm i butë i thurur është gjithashtu jashtëzakonisht i adaptueshëm në formën e këmbëve, kështu që nuk do të ndjeni asnjë presion ose ngushtësi. Pikat e presionit të reduktuar për shkak të materialeve të lehta dhe të adaptueshme ju japin ndjesinë si të ecni zbathur dhe një hap më i shëndetshëm, më i rehatshëm.

Ky dizajn unik - ju lejon ti vishni shpejt dhe kollaj dhe në 3 sekonda do të jeni gati për të dalë nga dera. Materialet e lehta dhe të rehatshme sigurohen që të mos i ndjeni këpucët në këmbë - kaq janë të lehta.

Dizajn i paharrueshëm, i stilit të lartë

Nëse doni të dilni nga turma dhe të bëni përshtypje me stil të rafinuar, këto këpucë Walkmaxx do t'ju japin vëmëndjen e duhur! Ne kemi zgjedhur ngjyra të këndshme, të bukura për ju në mënyrë që t'i kombinoni me të gjitha veshjet tuaja me lehtësi.

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Materiale të ajrosshme për mirëqenien e këmbëve tuaja

Shtresa e sipërme e këpucës është e thurur dhe për këtë arsye shumë e ajrosur. Vrimat e vogla lejojnë shkëmbimin e pandërprerë të ajrit të freskët dhe të lagësht, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta, të thata dhe të lumtura edhe pas një dite të gjatë, të kaluar në këpucë.

Numrat dhe ngjyrat:

 • Numrat: 36-46
 • Ngjyrat: blu, të zeza, mente & gri

Struktura

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Qëndro mbi   për më shumë detaje.

 1. Pjesa e sipërme

  Materialet e përzgjedhura me thurje ekuilibrojnë temperaturën për tju ofruar sa me shumë komoditet

 2. Sholla e brëndshme

  Materiali memory përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesi lehtësie.

 3. Sholla në mes

  Shtresa e mesme EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.

 4. Sholla e poshtme

  Tabani i dizajnuar me kujdes siguron kapje perfekte.

Si të masni numrin e këmbës? Shihni tabelën dhe gjeni madhësinë e përsosur të përshtatshme për këmbët tuaja.

Si ta masni madhësinë e këmbës

Këpucët e duhura dhe një përshtatje perfekte formojnë bazën për këmbë të shëndetshme dhe një ecje të shëndetshme. Nëse nuk jeni të sigurt për madhësinë dhe gjerësinë e saktë të kepuceve tuaj të ardhshme të Walkmaxx, ne me kënaqësi do t'ju ndihmojmë të gjeni përshtatjen e përsosur.

Ju duhen dy fletë letre (format A4), një laps dhe një vizore.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Vizatoni shenjën e këmbes

  Vendosni fletët në dysheme. Qëndroni drejt në letër me thembra në mur. Sigurohuni që keni veshur çorapet që keni ndërmend të vishni me këpucët që do të blini. Sigurohuni që të keni peshën tuaj të plotë në këmbë për matjen më të saktë. Ose ju ose dikush tjetër gjurmoni ngadalë rreth këmbës tuaj duke siguruar që stilolapsi ose lapsi të jenë në një kënd 90 gradë.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Masni gjatësinë dhe gjërësinë

  1. Masni nga pjesa e pasme/qëndrore te thembra deri në fund të gishtit më të gjatë.
  2. Matni pjesën tuaj më të gjerë të këmbës nga një skaj në tjetrin.

  Ju mund të dëshironi të provoni të masni këmbën tuaj disa herë për rezultate më të sakta.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Gjeni numrin e saktë

  Në tabelë do të gjeni gjatësinë e këmbës të matur. Pasi të identifikoheni, në kolonën tjetër do të përcaktojë madhësinë e këpucëve tuaja. Në kolonat e fundit, gjeni gjerësinë e këmbës tuaj për të përcaktuar se cila gjerësi e këpucëve mund t'ju nevojitet.

  Shënim: Për gjatësinë e këmbës, nëse jeni në mes të madhësive, gjithmonë lëvizni lart në madhësinë tjetër. Për gjerësinë e këmbës. Zgjidhni gjerësinë që jeni më afër.

Masat për Trend Sneaker Knit Flat

Numri

Gjatësia këmbës

(cm)

Gjërësia këmbës

(cm)

36 23,5 8,1
37 24,1 8,2
38 24,8 8,4
39 25,5 8,6
40 26,1 8,7
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,1 9,2
44 28,8 9,4
45 29,5 9,6
46 30,1 9,7
Të dhëna teknike Shikoni përbërjen, materialet dhe specifikat e tjera teknike që do të përkëdhelin këmbët tuaja.
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme Knit/Cow suede/Webbing
Material: Sholla e brendshme Foam, Mesh, molded EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, gri, mint

Vlerësimet e klientëve (1 Vlerësime)

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Keli

www.walkmaxx.al

5*
Shum të rehatshme