Club5
0
0 Lekë
Losd fsdf sd
Nuk keni produkte në shportë
Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%
ID: 110065274 SKU: 110065274

Ngrohëse për këmbët dhe trupin Wellneo

Përshkrim I shkurtër

Shijoni përqafimin e ngrohtë të Wellneo® Foot & Body Warmer dhe thoni lamtumirë muskujve të ftohtë, të lodhur dhe të dhimbshëm. Qetësoni dhe relaksoni këmbët, shpinën, barkun dhe duart me një jastëk elektrik të shkëlqyer 2 në 1 që funksionon menjëherë pasi ta ndizni dhe ofron tre nivele të ndryshme të ngrohjes për relaksim të përsosur.

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Ngrohëse për këmbët dhe trupin Wellneo
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 64
Më shumë

Shijoni përqafimin e ngrohtë të Wellneo® Foot & Body Warmer dhe thoni lamtumirë muskujve të ftohtë, të lodhur dhe të dhimbshëm. Qetësoni dhe relaksoni këmbët, shpinën, barkun dhe duart me një jastëk elektrik të shkëlqyer 2 në 1 që funksionon menjëherë pasi ta ndizni dhe ofron tre nivele të ndryshme të ngrohjes për relaksim të përsosur.

Më shumë
Detajet e produktit

Terapia me ngrohje 2 në 1

Terapia me ngrohje është përdorur me shekuj si ilaç për dhimbjet dhe lodhjen e përditshme. Wellneo® Foot & Body Warmer është një jastëk i gjithanshëm me ngrohje 2 në 1 me shumë karakteristika. Me push super komod dhe pëlhurë jo të endur. Përdorimi i tij do t'ju bëjë të ndiheni sikur jeni pranë një oxhaku të ngrohtë në një natë të ftohtë dimri. Dizajni i tij 2in1 siguron ngrohtësi dhe relaks për këmbët thjesht duke palosur jastëkun dhe duke fiksuar butonat dhe në të gjitha pjesët e tjera të trupit kur zbërthehen.

Wellneo Foot & Body Warmer
 • Wellneo Foot & Body Warmer

  E palosur

  Për këmbët dhe duart.

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  E hapur

  Për mesin, shpinën dhe këmbët.

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Lehtësim dhe relaksim i muskujve

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Shumë përdorimshe

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  3 nivele nxehtësie

Në shtëpi ose zyrë

 • Wellneo Foot & Body Warmer
 • Wellneo Foot & Body Warmer

Avantazhet e produktit

 • Ndihmon në zvogëlimin e muskujve të tensionuar dhe të dhimbshëm
 • Përdorim me shumë qëllime për shkak të dizajnit të funksionalitetit 2në1
 • Lehtë për t’u përdorur me tre nivele të temperaturës
 • Mbrojtje nga mbinxehja me funksionin e mbylljes automatike
 • Lahet, i lehtë dhe i lëvizshëm
 • Madhësia: 66x42 cm
Wellneo Foot & Body Warmer

Përdoret për:

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Këmbët

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Mesin

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Shpinën

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Duart

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Vithet

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Këmbët

Fuqia e nxehtësisë

Ndërsa format e terapisë me nxehtësi - ose termoterapitë - të tilla si banjot me baltë, trajtimet me avull dhe burimet e nxehta janë përdorur për shekuj, ne ende u drejtohemi atyre sot si një ilaç për dhimbjet e përditshme. Është përdorur për çdo gjë nga qetësimi i dhimbjeve, rritja e qarkullimit të gjakut dhe për të lehtësuar dhimbjet e shkaktuara nga dhimbjet menstruale.

Sillni fuqinë e nxehtësisë në shtëpinë tuaj me ngrohësin Wellneo® Foot & Body dhe përfitoni nga fuqia shëruese e nxehtësisë.

Wellneo Foot & Body Warmer

Ndihmon për:

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Këmbët e ftohta

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Dhimbjet e barkut

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Dhimbje mesi

 • Wellneo Foot & Body Warmer

  Dhimbje kyçesh

Dhuroni ngrohtësi

Me përdorimin e tij të gjithanshëm dhe modelin 2 në 1, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për një dhuratë krishtlindjesh.

Wellneo Foot & Body Warmer

Vlerësimet e klientëve (0 Vlerësime)

Nuk ka komente për këtë produkt ...

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star